Kızlığım bozulmuş olabilir mi?

-Deren-

Yeni Üye
Üye
Kızlığım bozulmuş olabilir mi?
Merhaba, ben 2 sene önce erkek arkadaşımla Bi şeyler yaşadım ama ne kadar ileri gittik bilmiyorum kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum ama şüphelerim var cinsel organı cinsel organıma değmişti kızlığım bozulmuş olabilir çok korkuyorum bundan sizce ne yapmam gerekiyor gerçekten çok korkutucu bir şey.

Merhaba, ben 2 sene önce erkek arkadaşımla Bi şeyler yaşadım ama ne kadar ileri gittik bilmiyorum kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum ama şüphelerim var cinsel organı cinsel organıma değmişti kızlığım bozulmuş olabilir çok korkuyorum bundan sizce ne yapmam gerekiyor gerçekten çok korkutucu bir şey.
Kızlığın bozulsa kanamam olur esnekse benim gibi zor zor bozulmaz için rahat olmuyorsa gidip bir kliniğe öğren

Sadece değmeyle kızlık bozulmaz tam bi ilişki olması lazım he unuttum bilmiyorum dersen bi kadın doğum doktoruna gidip derdini anlat ona göre bakar duruyomu durmuyomu diye

Kanama oldu mu olmadı mı bilmiyorum esnek olabileceğini düşündüm aslında şöyle doktora gidebilirim ama duyulmasindan korkuyorum ve yüzleşmekten de korkuyorum
Ne diyim inşallah esnektir ama yakın değilde uzak bi yere dr git özel olsun hastane değil farklı bi isim söyle eninde sonunda yüzleşeceksin

Geri