Kızlığımın bozulduğunu nasıl anlarım

Melikesans

Yeni Üye
Üye
Kızlığımın bozulduğunu nasıl anlarım
Kızlığımın bozulduğunu nasıl anlarım Kızlığım bozuldu mu
Sevgilimle ön sevisme yaşarken parmağımı vajinama götürdü daha sonrasında penisi vajinama kaydı 1-2 saat sonra kanamam oldu bunun sebebi nedir ?
Yumurtlama günüme de 2 gün var ondan da kaynaklı olamaz diye de düşündüm açıkcası

Moderatör tarafında düzenlendi:
Görünen o ki kızdınız bozulmuş gibi görünüyor tabi kızdıyseniz eğer kız değilseniz parmaklama neticesinde vajinanızda yırtılma olmuş olabilir hasar görmüş olabilir Bir de üstüne erkek arkadaşınızın penisi vajinamıza girmiş yani bu durumu en iyi siz bileceksiniz biz bilemeyiz

Görünen o ki kızdınız bozulmuş gibi görünüyor tabi kızdıyseniz eğer kız değilseniz parmaklama neticesinde vajinanızda yırtılma olmuş olabilir hasar görmüş olabilir Bir de üstüne erkek arkadaşınızın penisi vajinamıza girmiş yani bu durumu en iyi siz bileceksiniz biz bilemeyiz
Bakireydim hem parmağını götürdü hemde penisi kaydı ondan ötürü olabilir de hamilelikle bi alakası soz konusu olamaz dimi kanamanın? Çünkü yumurtlama gunumdu bide zevk sıvısı gelme ihtimali olmuş mudur onu kestiremiyorum fakat boşalma dışarı oldu ondan eminim

Hayatım selamlar görünen o ki bekaretini kaybetmiş durumdasın kanamanın onunla alakası var kızlığın bozulmuş yani senin anlayacağın hamile kalma riskinde çok düşük de olsa maalesef var eğer ilişkin yeni ise 72 saat içinde ertesi gün hapı kullanabilirsin

Hayatım selamlar görünen o ki bekaretini kaybetmiş durumdasın kanamanın onunla alakası var kızlığın bozulmuş yani senin anlayacağın hamile kalma riskinde çok düşük de olsa maalesef var eğer ilişkin yeni ise 72 saat içinde ertesi gün hapı kullanabilirsin
Şöyle aslinda kayganlastirici vardı yani zevk suyu gelse bile o kayganlastirici ihtimali dusurmuyor mu? Ve kaydığı gibi direkt cekti çok bir temas soz konusu olmadı ama yine de bir tedirgin oldum üstüne birde kanama olunca sorayım dedim

allahım bu gencerler neden böyle yapıyorlar anlam veremiyorum
her sitede çok var böyle konular
rabim korusun çocuklarımızı
:(:(

Geri