kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

• Konbuyu başlatan peri kızı35
peri kızı35

peri kızı35

Yeni Üye
Üye
zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek
erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum

orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
ben yorum yapmak istemiyorum kızmıyorumda sadece buyuklerimizin bir sözünü hatırlatmak istiyorummm GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ . geçenlerde 1 ay oolmadı daha gelin damat düğünden sonra daha gerdek gecesi yaşanmadan yola çıktılar ve yolda feci bir kaza gelin hastanede yaşam saavaşı verdiii damat ise öldü ...... başka söze gerek yok sanırım ..

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
orkide' Alıntı:
ben yorum yapmak istemiyorum kızmıyorumda sadece buyuklerimizin bir sözünü hatırlatmak istiyorummm GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ . geçenlerde 1 ay oolmadı daha gelin damat düğünden sonra daha gerdek gecesi yaşanmadan yola çıktılar ve yolda feci bir kaza gelin hastanede yaşam saavaşı verdiii damat ise öldü ...... başka söze gerek yok sanırım ..

dogru sözee ne denir kii .... bak canım şuan mutlusun inşallah herşey yolunda gider de mutlu olursun hep böle ...bişey diyemem çünkü bu senle sevdiğin kişi arasındaki güvene baglı... inşallahh güvendiğin daglara kar yagmaz herşeyy güzel giderr ..herşey seninle olsun...

Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
Flört işte bu yüzden tehlikeli. Niyet belki iyidir ama taviz her zaman tavizi getirir. Ne zaman ne oldu anlayamazsın birden oluverir çünkü insan buna oldukça yatkındır. İçgüdüseldir cinsellik. İlişkileri çok uzatmamak lazım ama elden de bir şey gelmiyor sanırım. Eskisi gibi değil ki artık hemen evlenebilsin insanlar, o bile çok zorlaştı. Bu da milleti hatalara sürüklüyor. Eğitim süresi uzuyor, meslek sahibi olmak, yok hayatı düzene sokmak derken yaş da ilerliyor cinsel istek de artıyor... Sana hak vermiyorum; ama biraz da şartlar, biraz da cehalet biraz da dünyanın kendini salmışlığı... Allah affetsin günahlarımızı diyorum ne diyim... Orkideme de katılıyorum...

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Ne yorumunu bekliyorsun tatlım herkes nasıl görebilir ki yaptığını?Ne yorum yapılabilir ki?Yorum yapmak istemiyorum.Allah affetsin..

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Bence o kadar büyütülecek bir mesele değil yani eğer sen kendini biliyorsan evlenmesen de problem değil evlenemesen de.Şahsen ben namusu iki bacak arasında arayanlar zihniyetine çok karşıyım.Elden ele dolaşıp bekaretini koruyanlar daha mı namuslu yani !!!

İyi yapmışsın içinden gibi davranmışsın umarım sonunuz hayırlı olur.İnşallah pişmanlık duymazsın ilerde...

ışılsu

ışılsu

Yeni Üye
Üye
yaptığın ii birsey değil inş. pişman olmazsın şimdi nişanlın sana hiç değer vermiyck her istediğinde onunla olucaksın senden evlenmeden bıkacakk yazıkk sonun ii değilll

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
bunu ötesi yok bunun adı...ZİNA....

çok çok çok günah...

misaf,r meleğe katılıyorum...

müslüman bir kimse ne elden ele gezer nede...

ama şuda bir gerçek namus bacak arasında...

LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
Misafir Melek' Alıntı:
ben arkadasa katılıyorum bence kendine kızma hayatı olduğu gibi yaşa Allahtan başka kimse sana hesap soramaz mademki evlencez diyorsun ki evlenmesende sorun etme hayat kısa takma kafanaaaaaaa
kimsenin kimseye hesap sorduğu yok . buraya konu açıpta fikir sorana fikir verildi sadece evet hayat kısa ALLAH a hesap vericek ..

*şiker*

*şiker*

Yeni Üye
Üye
canım benim hayat senin hayatın ..kimsenin seni yargılamaya hakkı yok ama keşke yapmasaydın..o zaman kendine olan güvenin olurdu kendini daha iyi hissederdin..inş evlenirsin ve mutlu olursun..ve inş bu yaptığın şeyi ilerde yüzüne vurmaz tatlım..herşey gönlünce olsun

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
$ul€' Alıntı:
bunu ötesi yok bunun adı...ZİNA....

çok çok çok günah...

misaf,r meleğe katılıyorum...

müslüman bir kimse ne elden ele gezer nede...

ama şuda bir gerçek namus bacak arasında...

Namus bacak arasında öyle mi....:S

Peki ya küçük yaşta tecavüze uğrayıp bekaretini kaybedenler mi daha namuslu,yoksa o bacak arasını vermek dışında her şeyini vermiş olanlar mı daha namuslu.

Kusura bakma ama her şeyin iyisini doğrusunu Rabbim bilir.Bir kişiyle beraber olmak ki o da nişanlısıymış elden ele gezmek anlamına gelmiyor.

Kusura bakma ama bu yorumundan dolayı seni kınıyorum...:eek:lmadı:

LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
HAYAL' Alıntı:
Namus bacak arasında öyle mi....:S

Peki ya küçük yaşta tecavüze uğrayıp bekaretini kaybedenler mi daha namuslu,yoksa o bacak arasını vermek dışında her şeyini vermiş olanlar mı daha namuslu.

Kusura bakma ama her şeyin iyisini doğrusunu Rabbim bilir.Bir kişiyle beraber olmak ki o da nişanlısıymış elden ele gezmek anlamına gelmiyor.

Kusura bakma ama bu yorumundan dolayı seni kınıyorum...:eek:lmadı:

çok şaşkınım hayal;
senin bu görüşte biri olduğuna çok şaşırdım..konuyu yazana değil bu msjım sana...ben seni kınamıyorum..herkez istediğini düşünmekte özgür tabikide senin görüşünde bu olabilirki çok normal.. sadece anlamadığım neden tecavüze uğrayan, elden ele gezenleri aynı kefede tartıyosun.. evet namus iki bacak arasında ..bi düşünsene dünya ne hale geldi. o sevgilim ,o nişanlım, sadece sevdim,
diye diye insanlar evli akraba demiyo artık. herkez birbiriyle.. peygamber efendimizi getir gözünün önüne bu cevapları onun yanında verdiğini düşün .. sence o sana elden ele gezmekten daha iyidirmi diycek, yoksa ikiside harammı diycek.
birini yapınca diğeri serbest denmemişki. elden ele gezenle yatan aynı zaten. tatışılıcak bi konu değilki bu HAAA RAAAAMMM
KİŞİ SADECE KOCASINA HELALDİR..

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
LAMİYA' Alıntı:
çok şaşkınım hayal;
senin bu görüşte biri olduğuna çok şaşırdım..konuyu yazana değil bu msjım sana...ben seni kınamıyorum..herkez istediğini düşünmekte özgür tabikide senin görüşünde bu olabilirki çok normal.. sadece anlamadığım neden tecavüze uğrayan, elden ele gezenleri aynı kefede tartıyosun.. evet namus iki bacak arasında ..bi düşünsene dünya ne hale geldi. o sevgilim ,o nişanlım, sadece sevdim,
diye diye insanlar evli akraba demiyo artık. herkez birbiriyle.. peygamber efendimizi getir gözünün önüne bu cevapları onun yanında verdiğini düşün .. sence o sana elden ele gezmekten daha iyidirmi diycek, yoksa ikiside harammı diycek.
birini yapınca diğeri serbest denmemişki. elden ele gezenle yatan aynı zaten. tatışılıcak bi konu değilki bu HAAA RAAAAMMM
KİŞİ SADECE KOCASINA HELALDİR..

Benim sözüm onu yapanlara sen niye alınıyorsun ben de bunu anlamadım !!!

Evet benim fikrim bu ben iyi yaptın aferim demedim.Sadece elden ele gezmekle bir kişiyle beraber olmak aynı şey deil dedim :)

Ve unutma herkes hata yapar herkesin günahları vardır.İnsan bir günah yaptı diye başına Haram ,Zina,Cehennemliksin v.s. diye vurmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

Zina kadar kul hakkı yemek ve dedikodu da haram ve günahtır.Ama nedense bunlar o kadar hor görülmüyor herkes de fevkalede yapıyor...

Her neyse bu konuda daha fazla yazmayacağım çünkü kimseyi kırmak istemiyorum.Kız yazmış gitmiş tasası da bize düşmüş!!!!

LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
HAYAL' Alıntı:
Benim sözüm onu yapanlara sen niye alınıyorsun ben de bunu anlamadım !!!

Evet benim fikrim bu ben iyi yaptın aferim demedim.Sadece elden ele gezmekle bir kişiyle beraber olmak aynı şey deil dedim :)

Ve unutma herkes hata yapar herkesin günahları vardır.İnsan bir günah yaptı diye başına Haram ,Zina,Cehennemliksin v.s. diye vurmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

Zina kadar kul hakkı yemek ve dedikodu da haram ve günahtır.Ama nedense bunlar o kadar hor görülmüyor herkes de fevkalede yapıyor...

Her neyse bu konuda daha fazla yazmayacağım çünkü kimseyi kırmak istemiyorum.Kız yazmış gitmiş tasası da bize düşmüş!!!!
ahh bitanemmm kızma olurmu benimkide bi görüştü..
hem dediğin gibi kızın biri bi konu atmış ortaya tasası bize düşmüş.. herkez hata yapabilir .ama hata kabul edilirse affedilir bu kız çok mutluyum pişman değilim yorumlarınızı bekliyorum demiş bizde söyledik okadar.. ama senin hassasiyetini öğrendim sen böyle düşünmekte haklı olabilirsin.. ama inan o ayrı bişey insanlar ayıramıyo doğru ama asla aynı şey değil...
aammmaaannnn boş ver herkezin günahı kendine senin arkadaşlığın daha önemli bu konudan...canım arkadaşım...:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
LAMİYA' Alıntı:
aammmaaannnn boş ver herkezin günahı kendine senin arkadaşlığın daha önemli bu konudan...canım arkadaşım...:ar4fd::ar4fd::ar4fd:
Aynen öyle hayatım :):dilektut:Bence de arkadaşlığın daha önemli canım benim :)hoppa

sedaaa

sedaaa

Yeni Üye
Üye
olan olmuş aslında sizi yargılamak istemem ama gerçekten yaptığınız çok büyük bir günah ve ayıp bizler sadece bu dünyada kalmıyacağız sonuçta öldükten sonraki yaşamımızıda düşünerekten hareket etmeliyiz bu dünyada bizler yarın ne olacağını bile bilmiyoruz ki yarına çıkacağımızn garantisi yok ki senye evleneceğine garanti verelim sana ve bu yaptığın işle de emin ol hayatında çok büyük bir değişiklik olduğunu zamanla kendinde anlıycaksın Allah affetsin sizleri

caylak

caylak

Yeni Üye
Üye
canım benim bunda kızılacak bir durum yok artık bu normal olmaya başladı ve bu aralar bende sıkça çevremde bu tür itiraflar duymaya başladım ben ışıla hiç katılmıyorum önemli olan birbirinize olan saygı ve sevginiz en çok önemli olan şey ise sevgilin,eşin erkegin tatlım umarım tek derdi bel altı olan erkeklerden degildir ve sana deger veriyor gerisi boş bence tabi insan başına ne gelir bilinmez yarına çıkacagımız belli degil önemli olan ona ve onun sana bağlı olmanız eğer o hayatından çıktıgı vakit(sırf ona mecbur oldugun için degil bu onu kaybettigin zaman ayrılık gibi ) yaşamanın bir anlamı yoksa ne hacet kaygılanacak bir durum yok demektir kimseyede hesap vermezsin çünkü erkegini sevdigin gibi kimseyi sevemezsin yaşamınında bir anlamı olmaz cnm

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
namusunu düşünen her bayan elden ele gezmez sadece musluman demenizi anlayamıyorum

G

gunes ve su

Yeni Üye
Üye
canım yaptığının yanlış veya doğruluğunu değerlendirecek kadar büyük hissetmiyorum kendimi. Haşaaa hiç birimiz Allah değiliz!!! sadece burda senin çok özelin olan mahrem bir konuyu keşke hiç paylaşmasaydın. çünkü cinsellik iki kişi arasında yaşanıp yine iki kişi arasında kalması gereken bir konu. belli bir yaştan sonra bence bunu yaşamamak sağlıksızdır ama dediğim gibi o kadar özel bir konu...

tavuk_kavurma

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
şuan herşey güzel gelebilir ama allah korusun aranızda bir sorun olduğunda çok pişman olucaksın hayatını böyle riske etmen doğru dğeil bence.. nasıl olsa evlenince bol bol yapıcaksınız ne bu acele ?
nese alan memnun veren memnun bize laf düşmez pişman olmaman dileklerimle..

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
karanlıqlar_prensesi İtiraf Ediyorum 13