kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

Aynen canım ya keşke yapmasysın ne malum yarın öbür gün bırakıp gitmiyceiği yanlız kalmıycan yada ölmiyceği insanın herşeyden önce kendine saygısı olmalı kendisi için bazı şeyleri yapmamıyı öğrenmeli belki çok sevdin kaybetmek istemediğin için yaptın inşlh herşey gönlünce olur ama evlendiğin kişiye temiz gitmekten ötesi yok...Tek erkeği olmalı bir kadının oda eşi bir kitap gibidir kadın açıp okununca eskir hemen ...Allah bizleri sadece eşlerimizin açmasını sadece onun okumasını nasip eylesin ...ama kızmadım sana allah pişmanlık yaşatmasın..

biz kimizde kızıcazki senin özelin bu istediğini yaparsın ama pişman olup sonunda mutsuz olursan üzülürüz gerçi günah ama insallah evlenip sonun hayırlı ve güzel olur :)

ya bu konu çoktan açılmış ama dayanamadım yorum yazmak istedim.ilk önce evlenmeden cinsel ilişkiye girmiişsin günahmı değilmi orasını bilmem ama istemişsin yapmışsın,sevdiğinle isteyerek yapmışsın bu önemli,bazı kadınlar zorla evlendirilip istemeyerk yaptığını sen isteyerek pişman olmadan yapmışsın bu günahmı orası tartışılır!!!eğer isteyerek yapmak günahsa zorla yapılan ne oluyor sevapmı!!!müslüman kadın bunu yaparmı yazmış bazı arkadaşlar bu söze sadece ne alaka diyorum,hristiyanlarda,musevilerde,budperestlerde namus kavramı yokmu.namus kalbde düşüncelerde olur,iki bacak arasında olmuyor,ben evli değilim evli olanlar kötü yazmış ama onlara bir soru evli kadınlar yapmıyormu?ALLAH affetsin zina yapmış diyorsun sadece ilginç diyorum,o zaman dünyadaki tüm müslümanlar şimdi af dilemeli...%99 her insan yapıyor zinayı günah dediğinizi.her zaman namus diyenlerden korkarım çünkü en büyük günahı onlar işliyor,namus adıyla cinayet işleyenler her suçu işleyenler onlardır,valla kardeşim ben ne iyi yapmışsın diyorum nede kötü yapmışsın diyorum.pişman değilsen yaptığının arkasındaysan emin ol kimseye laf düşmez,günah ve ya değil onu bile söleyemezler.umarım hep mutlu olursun sevdiğinle.

garantisini verebiliyormusun? yada ewlenmessen sorun çıkmayacagına eminmisin.. ben buna cok karşıyım zinaya giriyor. sewebilirsin ama ewlenene kadar olmamalı böyle şeyler.. gerçi bizene sen yorumlarımızı beklemişsin bende nyazdım olumlu bişe beklemediğin kesindi zaten....

Namus sadece bacak arasında aranmaz doğrudur..
Müslüman olan bir kadın ne elden ele gezer ne de birilerinin altında..
Annemin bana her zaman söylediği bi söz vardır; 'eline beline ve diline sahip olacaksın..'
İnsanın önce Allah'ın huzuruna çıkacak sonra da kocasının karşısında dik duracak yüzü olmalı...
Bunu yazan arkadaşa değil sözlerim sadece..
Yapılan yorumlarda gözüme batan birşey oldu..
Zira hayat onun Allah affetsin...
bravo sana misafir melek alnından öpülcek kadınsın
ama bu diziler böyle devam ederse gençliğe bu yapılan normal bişeymiş gibi iletiliyo akıllarına giriyolar kendinizden örnek alın ilk dizilerde öpüşmeler başladığında ya değiştirilirdi ya da çay katmaya falan giderdik şimdi bihterle behlül iş pişirsede izlesek diyoruz müslamanlığı yolundan çıkarmaya çalışıyolar Allah emanetiz. bide sloganları belli (namus bacak arasında değil)DOĞRU NAMUS SADECE BACAK ARASINDA DEĞİL ARKADAŞLAR

ya bu konu çoktan açılmış ama dayanamadım yorum yazmak istedim.ilk önce evlenmeden cinsel ilişkiye girmiişsin günahmı değilmi orasını bilmem ama istemişsin yapmışsın,sevdiğinle isteyerek yapmışsın bu önemli,bazı kadınlar zorla evlendirilip istemeyerk yaptığını sen isteyerek pişman olmadan yapmışsın bu günahmı orası tartışılır!!!eğer isteyerek yapmak günahsa zorla yapılan ne oluyor sevapmı!!!müslüman kadın bunu yaparmı yazmış bazı arkadaşlar bu söze sadece ne alaka diyorum,hristiyanlarda,musevilerde,budperestlerde namus kavramı yokmu.namus kalbde düşüncelerde olur,iki bacak arasında olmuyor,ben evli değilim evli olanlar kötü yazmış ama onlara bir soru evli kadınlar yapmıyormu?allah affetsin zina yapmış diyorsun sadece ilginç diyorum,o zaman dünyadaki tüm müslümanlar şimdi af dilemeli...%99 her insan yapıyor zinayı günah dediğinizi.her zaman namus diyenlerden korkarım çünkü en büyük günahı onlar işliyor,namus adıyla cinayet işleyenler her suçu işleyenler onlardır,valla kardeşim ben ne iyi yapmışsın diyorum nede kötü yapmışsın diyorum.pişman değilsen yaptığının arkasındaysan emin ol kimseye laf düşmez,günah ve ya değil onu bile söleyemezler.umarım hep mutlu olursun sevdiğinle.
doğru yazdıkların kızlarını zorla verenlerde günah işliyolar dinimizde kızın rızası olmadan evlendiremezsin eşinin rızası olmadan birlikte olmassın allahın verdiği canı ancak allah alır dinini ii öğren bu yazdıklarını cağilliğine veriyorum yapılan yanlış varsa yanlıştır arkadaşım isteyerek yada isteksiz nikahsız ilişki zinaya girer

haaaa, alan razı veren razı, neye yorum istenirki, çok iyi yapmışşın dersek prosesimi geliştireceksin :D

herkes kendi hayatını yaşar. herşeyin yeri ve zamanı vardır herşey tadında güzeldir ama ben de namusun iki bacak arasında olmadığını savunanlardanım.
inşallah ilişkin ilerleyen zamanlarda daha da güzel olur.Allah bozmasın.Önemli olan kalbinin temizliği ,ona olan sadıklığın ve sadakatin...
Millet neler yapıyor. Adam bakire aldım diyor fakat kız kendisini bozdurmamış ama sexte yapılabilecek herşeyi yapmış.
Kendini bozdurmadı diye bu şimdi namuslu mu oluyor yoksa sevdiğiyle birlikte olan namussuz mu oluyor?

Geri