kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

  • Konbuyu başlatan peri kızı35
Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
: )) Bu konu ne kadar uzamış ve dallanmış budaklanmış.
"Herkesin günahı kendine" diyorsak eğer, "herkes kendinden sorumlu, bu senle Allah arasında kimse karışamaz diyorsak," kusura bakmayın da gelip bir forumda bu durumunu ifşa etmeyeceksin. Varsa içinde bir vicdan rahatsızlığı, muhatabın biz değiliz zaten. Eğer bizi muhatap alırsan, bir sürü laf duyarsın iyi kötü. : ) Bu kadar basit. Dinen bu davranışın hükmü haramdır, arkadaşlar da bunu yazmış, ancak kınamak bize yaraşmaz, kaldı ki İslam'a yaraşmayan bize de yaraşmamalı. İşi yokuşa sürmeye gerek yok, şeffaf olalım yeter. Ben de size öyle örnekler veririm ki şimdi "vay be dünya bu haldeyse bu çok normal" dersiniz. İşte normal görmek, tavizdir. Gönül isterdi ki vicdanını rahatlatalım ama hüküm veren biz değiliz. : ) Cenab-ı Hakk bizleri affetsin ve acizane dualarımızı kabul etsin.
Kişileri değil fikirleri konuşmak daha faydalı olur diye düşünüyorum ayrıca... İnsan kendinin yargıcı başkalarını avukatı olmalı her daim. Yol kesen değil, yol gösteren olmalı bu vahşi dünyada. Elbette önce kendimize... Saygılar...
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Namus iki bacak arasında, aynı zamanda duruşunda,,konuşmanda,gülüşünde ,beyninde kısaca yaptığın her eylemde.Kimse namus konusunda aksi goygoy yapmasın .Yapanların Aile hayatını çok merek ediyorum anneniz babanızda sizin kadar bu konuda bu kadar esnekmi :D Gelelim konuyu açan arkadaşa ; Yavrum sen yaptığın şeyden pişman değilsen keyif aldıysan bize ne ? Yani bize artık neyi soruyon onu anlamış değilim.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
karanlıqlar_prensesi İtiraf Ediyorum 13

Benzer Konular


Üst