kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

Namus sadece bacak arasında aranmaz doğrudur..
Müslüman olan bir kadın ne elden ele gezer ne de birilerinin altında..
Annemin bana her zaman söylediği bi söz vardır; 'eline beline ve diline sahip olacaksın..'
İnsanın önce Allah'ın huzuruna çıkacak sonra da kocasının karşısında dik duracak yüzü olmalı...
Bunu yazan arkadaşa değil sözlerim sadece..
Yapılan yorumlarda gözüme batan birşey oldu..
Zira hayat onun Allah affetsin...

işte budur...

allah affetsın fılan falan ne bu ya zaten adam 5 sene beklemış hangi devırde yaşıyosunuz

Ya benim nişanlımda aynı şeyi istedi ama beni gerdek korkum olduğu için vede evlenmeden böyle şeylerin olmaması gerektiği için yapmadım çokta büyütülcek bişey değil ama herşey zamanında yaşanmalı bence

canım benim bunda kızılacak bir durum yok herkezin kendi hayatı ve seçimi ben sende sunu gördüm sevgiline o kadar güvenmişsin ki birlikte olmuşsun şuda var demeki hayat sevgilinden ibaret ondan başkasını gözün görmüyor ve ondan başkasıyla yapamayacagını düşünüyorsun bu yüzden de kimseye hesap verme mecburiyetinde yok eger yaptıgından pişman olup bir başka biri ile hayatına devam etmek isteseydin hesap verme veya seni bir korku sarabilirdi hayatın için mutluluklar sana en güzel günlerin tatlım tadını çıkar

ben de namusun iki bacak arasında aranmamasından yanayım ama bir de öbür tarafı düşünmeli insan.Rabbinin huzuruna çıktığında ne diyeceksin?...hadi düşünmedin diyelim,çok sewiyorsun we bir anlık zewkle oldu dielim we gerçekten ewlenecek seninle... ya onun başına bişe gelirse nolacak ömür boyu ewlenmeyecekmisin? yada ewlendiğin insana ne diyeceksin? bence kendini ewlendiğin geceye saklamalı we o gecenin büyüsünü bozmamalıydın.hee bide ewlenecek insan 5 senede ewlenirdi diye düşünüyorummmm..(naçizane fikrim)

fazla söze gerek kalmamış aslında arkadaşlar en güzel yorumları yapmışlar.bence bi kadın bu şeyi öyle bi saklamalıki hayatında evlendigi gece bile gerçekten evlendimmi diye kendini sorgulayacak kadar olmalı....umarım pişman olmazsın...hiçkimseye güven olmaz..

Başkalarının kızması yada onaylaması çok da önemli değil kanımca. Lakin Allah' ın yasakladığı ve bu eylem sahiplerine cenneti haram kıldığı bir şey. Dilerim gühanıza bir an önce tövbe eder, yinelemez ve sevdiğinizle çok mutlu olursunuz.

Abartmayın

yaptığın ii birsey değil inş. Pişman olmazsın şimdi nişanlın sana hiç değer vermiyck her istediğinde onunla olucaksın senden evlenmeden bıkacakk yazıkk sonun ii değilll

abartmayın ya ne var bunda hepiniz sanki 4x4 lük müslümansınız herkesin dini imanı kendine ayrıca bu ne baskıdır olabilir böle şeyler ayrıcada bu kız belki vazgeçicek bi şekilde neden erkek üstün neden kız ortada kalacak gibi konuşuyosunuz artık herşey eskisi gibi değil herşeyin çözümü var ve günah sadece cinsel ilişki değil hepiniz kendi günahlarınıza bakın bi zahmet mesela dedikodudan başlayın ;)

Geri