kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

peri kızı35

Yeni Üye
Üye
kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek
zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek
erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum

ben yorum yapmak istemiyorum kızmıyorumda sadece buyuklerimizin bir sözünü hatırlatmak istiyorummm GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ . geçenlerde 1 ay oolmadı daha gelin damat düğünden sonra daha gerdek gecesi yaşanmadan yola çıktılar ve yolda feci bir kaza gelin hastanede yaşam saavaşı verdiii damat ise öldü ...... başka söze gerek yok sanırım ..

ben yorum yapmak istemiyorum kızmıyorumda sadece buyuklerimizin bir sözünü hatırlatmak istiyorummm GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ . geçenlerde 1 ay oolmadı daha gelin damat düğünden sonra daha gerdek gecesi yaşanmadan yola çıktılar ve yolda feci bir kaza gelin hastanede yaşam saavaşı verdiii damat ise öldü ...... başka söze gerek yok sanırım ..

dogru sözee ne denir kii .... bak canım şuan mutlusun inşallah herşey yolunda gider de mutlu olursun hep böle ...bişey diyemem çünkü bu senle sevdiğin kişi arasındaki güvene baglı... inşallahh güvendiğin daglara kar yagmaz herşeyy güzel giderr ..herşey seninle olsun...

Flört işte bu yüzden tehlikeli. Niyet belki iyidir ama taviz her zaman tavizi getirir. Ne zaman ne oldu anlayamazsın birden oluverir çünkü insan buna oldukça yatkındır. İçgüdüseldir cinsellik. İlişkileri çok uzatmamak lazım ama elden de bir şey gelmiyor sanırım. Eskisi gibi değil ki artık hemen evlenebilsin insanlar, o bile çok zorlaştı. Bu da milleti hatalara sürüklüyor. Eğitim süresi uzuyor, meslek sahibi olmak, yok hayatı düzene sokmak derken yaş da ilerliyor cinsel istek de artıyor... Sana hak vermiyorum; ama biraz da şartlar, biraz da cehalet biraz da dünyanın kendini salmışlığı... Allah affetsin günahlarımızı diyorum ne diyim... Orkideme de katılıyorum...

Ne yorumunu bekliyorsun tatlım herkes nasıl görebilir ki yaptığını?Ne yorum yapılabilir ki?Yorum yapmak istemiyorum.Allah affetsin..

Bence o kadar büyütülecek bir mesele değil yani eğer sen kendini biliyorsan evlenmesen de problem değil evlenemesen de.Şahsen ben namusu iki bacak arasında arayanlar zihniyetine çok karşıyım.Elden ele dolaşıp bekaretini koruyanlar daha mı namuslu yani !!!

İyi yapmışsın içinden gibi davranmışsın umarım sonunuz hayırlı olur.İnşallah pişmanlık duymazsın ilerde...

yaptığın ii birsey değil inş. pişman olmazsın şimdi nişanlın sana hiç değer vermiyck her istediğinde onunla olucaksın senden evlenmeden bıkacakk yazıkk sonun ii değilll

bunu ötesi yok bunun adı...ZİNA....

çok çok çok günah...

misaf,r meleğe katılıyorum...

müslüman bir kimse ne elden ele gezer nede...

ama şuda bir gerçek namus bacak arasında...

Geri