kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

canım benim hayat senin hayatın ..kimsenin seni yargılamaya hakkı yok ama keşke yapmasaydın..o zaman kendine olan güvenin olurdu kendini daha iyi hissederdin..inş evlenirsin ve mutlu olursun..ve inş bu yaptığın şeyi ilerde yüzüne vurmaz tatlım..herşey gönlünce olsun

bunu ötesi yok bunun adı...ZİNA....

çok çok çok günah...

misaf,r meleğe katılıyorum...

müslüman bir kimse ne elden ele gezer nede...

ama şuda bir gerçek namus bacak arasında...

Namus bacak arasında öyle mi....:S

Peki ya küçük yaşta tecavüze uğrayıp bekaretini kaybedenler mi daha namuslu,yoksa o bacak arasını vermek dışında her şeyini vermiş olanlar mı daha namuslu.

Kusura bakma ama her şeyin iyisini doğrusunu Rabbim bilir.Bir kişiyle beraber olmak ki o da nişanlısıymış elden ele gezmek anlamına gelmiyor.

Kusura bakma ama bu yorumundan dolayı seni kınıyorum...:eek:lmadı:

Namus bacak arasında öyle mi....:S

Peki ya küçük yaşta tecavüze uğrayıp bekaretini kaybedenler mi daha namuslu,yoksa o bacak arasını vermek dışında her şeyini vermiş olanlar mı daha namuslu.

Kusura bakma ama her şeyin iyisini doğrusunu Rabbim bilir.Bir kişiyle beraber olmak ki o da nişanlısıymış elden ele gezmek anlamına gelmiyor.

Kusura bakma ama bu yorumundan dolayı seni kınıyorum...:eek:lmadı:

çok şaşkınım hayal;
senin bu görüşte biri olduğuna çok şaşırdım..konuyu yazana değil bu msjım sana...ben seni kınamıyorum..herkez istediğini düşünmekte özgür tabikide senin görüşünde bu olabilirki çok normal.. sadece anlamadığım neden tecavüze uğrayan, elden ele gezenleri aynı kefede tartıyosun.. evet namus iki bacak arasında ..bi düşünsene dünya ne hale geldi. o sevgilim ,o nişanlım, sadece sevdim,
diye diye insanlar evli akraba demiyo artık. herkez birbiriyle.. peygamber efendimizi getir gözünün önüne bu cevapları onun yanında verdiğini düşün .. sence o sana elden ele gezmekten daha iyidirmi diycek, yoksa ikiside harammı diycek.
birini yapınca diğeri serbest denmemişki. elden ele gezenle yatan aynı zaten. tatışılıcak bi konu değilki bu HAAA RAAAAMMM
KİŞİ SADECE KOCASINA HELALDİR..

Son düzenleme:
çok şaşkınım hayal;
senin bu görüşte biri olduğuna çok şaşırdım..konuyu yazana değil bu msjım sana...ben seni kınamıyorum..herkez istediğini düşünmekte özgür tabikide senin görüşünde bu olabilirki çok normal.. sadece anlamadığım neden tecavüze uğrayan, elden ele gezenleri aynı kefede tartıyosun.. evet namus iki bacak arasında ..bi düşünsene dünya ne hale geldi. o sevgilim ,o nişanlım, sadece sevdim,
diye diye insanlar evli akraba demiyo artık. herkez birbiriyle.. peygamber efendimizi getir gözünün önüne bu cevapları onun yanında verdiğini düşün .. sence o sana elden ele gezmekten daha iyidirmi diycek, yoksa ikiside harammı diycek.
birini yapınca diğeri serbest denmemişki. elden ele gezenle yatan aynı zaten. tatışılıcak bi konu değilki bu HAAA RAAAAMMM
KİŞİ SADECE KOCASINA HELALDİR..

Benim sözüm onu yapanlara sen niye alınıyorsun ben de bunu anlamadım !!!

Evet benim fikrim bu ben iyi yaptın aferim demedim.Sadece elden ele gezmekle bir kişiyle beraber olmak aynı şey deil dedim :)

Ve unutma herkes hata yapar herkesin günahları vardır.İnsan bir günah yaptı diye başına Haram ,Zina,Cehennemliksin v.s. diye vurmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

Zina kadar kul hakkı yemek ve dedikodu da haram ve günahtır.Ama nedense bunlar o kadar hor görülmüyor herkes de fevkalede yapıyor...

Her neyse bu konuda daha fazla yazmayacağım çünkü kimseyi kırmak istemiyorum.Kız yazmış gitmiş tasası da bize düşmüş!!!!

Benim sözüm onu yapanlara sen niye alınıyorsun ben de bunu anlamadım !!!

Evet benim fikrim bu ben iyi yaptın aferim demedim.Sadece elden ele gezmekle bir kişiyle beraber olmak aynı şey deil dedim :)

Ve unutma herkes hata yapar herkesin günahları vardır.İnsan bir günah yaptı diye başına Haram ,Zina,Cehennemliksin v.s. diye vurmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

Zina kadar kul hakkı yemek ve dedikodu da haram ve günahtır.Ama nedense bunlar o kadar hor görülmüyor herkes de fevkalede yapıyor...

Her neyse bu konuda daha fazla yazmayacağım çünkü kimseyi kırmak istemiyorum.Kız yazmış gitmiş tasası da bize düşmüş!!!!

ahh bitanemmm kızma olurmu benimkide bi görüştü..
hem dediğin gibi kızın biri bi konu atmış ortaya tasası bize düşmüş.. herkez hata yapabilir .ama hata kabul edilirse affedilir bu kız çok mutluyum pişman değilim yorumlarınızı bekliyorum demiş bizde söyledik okadar.. ama senin hassasiyetini öğrendim sen böyle düşünmekte haklı olabilirsin.. ama inan o ayrı bişey insanlar ayıramıyo doğru ama asla aynı şey değil...
aammmaaannnn boş ver herkezin günahı kendine senin arkadaşlığın daha önemli bu konudan...canım arkadaşım...:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

olan olmuş aslında sizi yargılamak istemem ama gerçekten yaptığınız çok büyük bir günah ve ayıp bizler sadece bu dünyada kalmıyacağız sonuçta öldükten sonraki yaşamımızıda düşünerekten hareket etmeliyiz bu dünyada bizler yarın ne olacağını bile bilmiyoruz ki yarına çıkacağımızn garantisi yok ki senye evleneceğine garanti verelim sana ve bu yaptığın işle de emin ol hayatında çok büyük bir değişiklik olduğunu zamanla kendinde anlıycaksın Allah affetsin sizleri

canım benim bunda kızılacak bir durum yok artık bu normal olmaya başladı ve bu aralar bende sıkça çevremde bu tür itiraflar duymaya başladım ben ışıla hiç katılmıyorum önemli olan birbirinize olan saygı ve sevginiz en çok önemli olan şey ise sevgilin,eşin erkegin tatlım umarım tek derdi bel altı olan erkeklerden degildir ve sana deger veriyor gerisi boş bence tabi insan başına ne gelir bilinmez yarına çıkacagımız belli degil önemli olan ona ve onun sana bağlı olmanız eğer o hayatından çıktıgı vakit(sırf ona mecbur oldugun için degil bu onu kaybettigin zaman ayrılık gibi ) yaşamanın bir anlamı yoksa ne hacet kaygılanacak bir durum yok demektir kimseyede hesap vermezsin çünkü erkegini sevdigin gibi kimseyi sevemezsin yaşamınında bir anlamı olmaz cnm

canım yaptığının yanlış veya doğruluğunu değerlendirecek kadar büyük hissetmiyorum kendimi. Haşaaa hiç birimiz Allah değiliz!!! sadece burda senin çok özelin olan mahrem bir konuyu keşke hiç paylaşmasaydın. çünkü cinsellik iki kişi arasında yaşanıp yine iki kişi arasında kalması gereken bir konu. belli bir yaştan sonra bence bunu yaşamamak sağlıksızdır ama dediğim gibi o kadar özel bir konu...

Geri