Klasik Tarot Destesi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Klasik Tarot Destesi
klasik tarot klasik tarot kartları kartlarının anlamları
meleklermekani1-4311.jpg

Bu Tarot Destemizde 78 adet karttan oluşuyor.

Bu tarot destesindeki orjinalliği, Doğallığıda koruyan Carlo Della Rocca, on dokuzuncu yüzyılın en önemli çalışmasını yapmış oldu.

Bu kartlar bir Tarot sanatının en iyi örneklerden , Kendi kaynakları koruyan derin İtalyan kültür ve tarihinin köklü olduğunu anlatan çalışmalar var .

Kartlardaki her sembol bir sırdır. Kendi içinde anlamlar içermektedir

ya ben nasıl tarot baktıra bilirimmmmm
ve bakmayı nasıl öğreneceğimmmmmmmmmmmm?

ben tarot bakmayı öğrenmek istiyorum. sayfaya üye oldum ve dolaştım ama nasıl bakabileceğimi anlamadım yanlış yerlere mi bakıyorum acaba. bana aydınlatıcı bilgi verirseniz çok sevinirim. teşekkürler

size söz

fal haram degil mi her dinde
benim bildigim önceden 1500 yıl önce bir kapı vardı fal gerçekten bakılabiliyordu ancak o kapı 1400 yıl önce kapandı insanlara o kapıdan kaderleri hakkında bilgi getiren bu yaratıklar insanlara bu kapı kapanınca yalan söylemeye başladı hem ögrenince gelecegi degiştirebiliyormuyuz önemli olan ögrenmek degil gelecegi degiştirebilmek yani bir sevdiginin ölecegini önceden ögrense insan onun ölümüne önceden üzülmeye başlar ama ölümünü engelleyemez kim ölmemişki bu bir gerçek herkes ölecek
ben derim ki fal haramdır ve herkim onu yaparsa cehennemde büyük azap görecektir kurtuluşu yok sonsuzluk mu yoksa 3 günlük dünyamı zeki bir insan gördügü dünyaya aldanmaz bir çocuk ileride doktor olam için çalışır ama ögrenciyken kendini doktorluk yaparak görmez
neyse siz artık kendinizce yorumlarsınız yazımı

Geri