Klomen adet geciktirirmi ?

Mavie

Üye
Üye
Klomen adet geciktirirmi ?
Mrb iyi günler hanımlar 1.5yildir evliyim ama eşim ramazan bayramında eve dondu askerdi çünkü bebek istediğimiz için en son adetimden doktora gittim 28 ağustostu doktor bana herşey normal dedi folik asit ve klomen verdi .bu ay adetimden 3 gün gecikti bunun nedeni klomenmi yoksa hamislikmi cevap verirseniz sevinirim.sağlıklı günler dilerim

Merhaba, klomen adet gecikmesi yapmaz. Hamile olabilirsiniz , yada çok duruma odaklandıysanız stres adet gecikmesi yapmış olabilir. Bugün hcg testi yapın durumunuz hakkında net sonuca ulaşırsınız.

İyi günler arkdslar aranıza yeni katıldım bende adet düzenszliği nedeniyle doktora gittim yumurtalıklarımn yavaş çalıştığını söyledi dr.m bana kullanmam için klomeni verdi acaba faydası olur mu hamile olmak istyrm

İyi günler arkdslar aranıza yeni katıldım bende adet düzenszliği nedeniyle doktora gittim yumurtalıklarımn yavaş çalıştığını söyledi dr.m bana kullanmam için klomeni verdi acaba faydası olur mu hamile olmak istyrm
Canım aramıza hoşgeldin öncelikle bnce klomen iyi gelir bende gecen ay kullanmistim

Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun. Klomen tedavisi ile gebelik elde eden bir çok kadın var. Tabi her hasta ilaca farklı yanıt verecektir.. Umarım mutlu haberlerinizi alırız.

Klomenden sonra bugun kontrole gittim sağ tarafımda bir yumurta oluşmuş çatlatma iğnesi verdi doktorum acaba iğneden sonra hemen hamile kalır mıyım

Klomenden sonra bugun kontrole gittim sağ tarafımda bir yumurta oluşmuş çatlatma iğnesi verdi doktorum acaba iğneden sonra hemen hamile kalır mıyım

Bu sorunuzun benzerini üst yorumda vermiştim... (Klomen + çatlatma iğnesi ) ovülasyon tedavisi ile gebe kalanlar var fakat her hasta tedaviye olumlu yanıt vermeyebilir. Farklı tedaviler uygulanabilir

Geri