klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?
Merhaba,

10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum.
adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...

kimse cevap vermeyecek mi? :(

Ben de regl düzensizliği olduğu için klomenle hamile kaldım; 18+5 hamileyim. Çatlatma iğnesi kullanmadım ama yumurtlamayı gösteren kitlerden denedim ve ona göre ilişkiye girdik. Eğer, adetlerin düzenliyse 1 günlük gecikme ümit olabilir ama henüz erken elbette. döllenme süresi 7-12 gün ve sonrasında beta hgc nin kanında çıkması için en az 1 hafta daha beklemelisin. İdrarda ise daha geç çıkıyor. Şöyle söyleyeyim; benim şüpheli ilişkim 11-12-13 kasımdı ve ben idrar testiyle hamile olduğumu 16 aralıkta öğrenebildim.

- - - Updated - - -

Ben de regl düzensizliği olduğu için klomenle hamile kaldım; 18+5 hamileyim. Çatlatma iğnesi kullanmadım ama yumurtlamayı gösteren kitlerden denedim ve ona göre ilişkiye girdik. Eğer, adetlerin düzenliyse 1 günlük gecikme ümit olabilir ama henüz erken elbette. döllenme süresi 7-12 gün ve sonrasında beta hgc nin kanında çıkması için en az 1 hafta daha beklemelisin. İdrarda ise daha geç çıkıyor. Şöyle söyleyeyim; benim şüpheli ilişkim 11-12-13 kasımdı ve ben idrar testiyle hamile olduğumu 16 aralıkta öğrenebildim.

bu arada hamile günlüğü olarak blog yazıyorum; sizinle de paylaşmak isterim http://miniannecik.blogspot.com/

canım meraba ben kullandım 5 gün serephone ve sonrası olgunlasmıss olumlu sonuç almışın dedi ve iğne verdi 13 nisan vurundum iki gündür test yapıyorum silik çizgi cıkıyoo nasipp iki türlüde hazırıım salı günü kan testine gitcem. Allahh isteyen herkesee verir hayırlı birer evlat inşallah. Rabbimm bununla sınamaz inşallah hiç birimizi...

zaman geçmiyo

merhaba arkadaşlar ben 2 senelik evliyim ilk 6 ay içinde hamile kaldım ve düşük yaptım ve 1 senedir çocuk istiyoruz olmuyo gittiğim doktor klomen verdi 2 ay kullandım yumurtalıklarım çok güzel oluşuyordu ama olmadı 3.ay doktorumu değiştim oda klomenle çatlatma iğnesi verdi bu ayda bi hevesle bekliyorum inşallh hayırlı olur bu ay yumurtam 27mm olmuş doktor çok umutlu konuştu ama allhtan hayırlısı olsun

merhaba hanımlar bende adetımın 5.gunu klomen kullanmaya basladım bugun ıkıncı gunu doktorum sorun gorunmuyo dedı 5 gun kullan gel dedı ama ılıskı yasakmı hap kullanırken onu bılemedım ve ılıskıyede gırdım:ehi: sorum su ılıskı yasakmı deılmı bıde sancım var 2 gundur .. bu arada bır kızım var 3 yasında

Merhaba arkadaslar.bende 1yillik evliyim ve hic korunmadik esimin ve benim bi sorunumuz yok ama bebis olmadi bende bu ay adetimin3. gunu doktora gittim ve bebek sahibi olmak istedigimi yine soyledim oda klomen verdi pzrtsi 5gun kullaninca gitcem doktora bakicaklar yumurtaliklarim olgunlastimi diye allah istiyen herkese versin banada versin nolurr:(

Benimde bu ay yumurtam 27mm doktor catlatma inige yaptirdi hamile kalma sansim ver mi sizce??

Geri