klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar

hayırlısı06

Yeni Üye
Üye
klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar
merhaba ben siteye yeni üye oldum 7 aylık evliyim 27 yaşıdayım eşimle hiç korunmadık çünkü bebek istiyoruz adet düzensizliğim var bunun için özel bir klinikte adet+bebek tedavisi görüyorum geçen ay klomen kullandım sadece ve alttan bakıldığında bir adet yumurtam oluşmuştu sonra hocamın dediği günlerde ilişkiye girdik daha sonra bekledik geçenlerde kan verdim tutmamış yani hamile değilim acaba bu sefer tekrar klomene devam etcem tutar mı ki?

Selamlar, Dediğiniz gibi öncelikle Hayırlısı diyelim... Bu tür bir durum içinde iseniz tedavinizi devam ettiren ve sizi kontrol altında tutan hocanız ile durumu görüşmeniz daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Sitemizde de sizin durumunuzda olup buraya yorum yapacak olanlar olacaktır.

Hayırlısı Allah'tan umarım en kısa sürede istediğiniz ve özlemini duyduğunuz dünyalar tatlısı, Rabbimizin bizlere göz aydınlıklarınız diye müjdelediği evladınıza kavuşursunuz.

Sevgiler.

@SadmiN çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Hocamın haberi var ve bu perşembe gitcem terkar devam tedaviye :) Rabbim herkese ayrı bir fıtrat ve kader vermiş mesela teyzemin oğlunun eşi evlenidkten 2 ay sonra hamile kalmış ve benden 1,5 ay sonra evlenmişti hani bu iş sıraya maalesef bakmıyor bir de rahat ve stressiz olmak lazım o zaman eminim Rabbimin izni ile olur inşallah

Sevgili hayırlısı, Klomen tedavisi ile hamile kalanda var hamile kalmayanda var .Bu işler nasip kısmet. İnşallah sizde hamile kalırsınız. Sanırım klomen tedavisi en fazla 3 ay uygulanıyor. Olumlu sonuç alınmadığında aşılama , tüp bebek tedavisi uygulanıyor. Umarım hamile kalırsın.

@SadmiN 'im bu arada emmimin kızı hamile nasıl mutluyuz anlatamam .Çok dua ettiniz Allah razı olsun :D Darısı evlat isteyen tümmm bayanlaraaa

Geri