klomen+ovitirelle ile hamile kalanlar

buket.y

Yeni Üye
Üye
klomen+ovitirelle ile hamile kalanlar
Kızlar merhaba adetin 4 guni klomene başladım ve 22 mayısta ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ilk denemem benim gibi olupta hamile kalan varmı çokta umutlanmak istemiyorum 1 yıllık evliyim ve bebeğim olsun çok istiyorum

Merhaba, ovülasyon tedavisi ile hamile kalan bir çok bayan var.Umarız ki sizde onlar dan biri olursunuz.Bu tedavinin ilkinde gebe kalmak mümkün olduğu gibi 3 aylık tedaviyle sonuç alamayanlar, başka tedavi görenler var. Sorunuza dair orjinal yorumları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz..
çatlatma iğnesi yaptıranlar..

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu ayın 15 inde çatlama iğnesi vuruldum eğer gebelik olursa sizlerle paylaşırım inşallah

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu ayın 15 inde çatlama iğnesi vuruldum eğer gebelik olursa sizlerle paylaşırım inşallah

Güzel haberlerinizi bekliyoruz umarız bizlere müjdeli haberleri verirsiniz. Rabbim, dileyen herkese istediği bebişi bir an önce versin inşallah. Aminn. Bu arada aramıza hoş geldiniz...

Çok teşekkür ederim inşallah 9 gün kaldı iğneden 14 gün sonra belli olduğu için bekliyorum heyecanla buarada hoşbuldum. Sizlerin durumları nasıl inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırım

Kızlar merhaba adetin 4 guni klomene başladım ve 22 mayısta ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ilk denemem benim gibi olupta hamile kalan varmı çokta umutlanmak istemiyorum 1 yıllık evliyim ve bebeğim olsun çok istiyorum
Bende bir yıllık evlıyım klomen ve çatlatma iğnesi oldum bu ve ılk denemede hamıle kaldım

Inşallah hamilesindir canım bende yaptırdım ayın 4unde adetime 4 gun kaldi adet belirtisi de var korkuyorum tutmamıştır die .
[/QUOTE]

Geri