klomen

klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım

canım klomen karında şişkinlik ve ağrı yapar, karında ağrın olunca ilişki...

Sevgili dentnurse öncelikle çok geçmiş olsun ve Allah size hayırlı evlat nasip eylesin.Klomeni kullanan biri olarak şun söyleyebilirim Doktorun klomen vermesinin amacı yumurta sayısını artırmak ve büyütmek belli bir büyüklüğe geldikten sora yumurta çatlacı iğne vericek onu kullanacaksınız tedavinin ilk aşaması klomendir yumurta yaptığınız zaman kasık ve belde ağrı olur açık şeffaf akıntınız olur telaş yapmayın bu tedavi sürecinde klomenle hamile kalanlar tabiki oluyor mide bulantısıda hormonlarınızın ilaçla baskı altında olmasından kaynaklanıyor bazı bayanlar da bu şikayetler mevcut olmaz bazılarında ise hassasiyet söz konusur umarım yardımcı olabilmişimdir tekrar geçmiş olsun:)
çitosum negüzel açıklama yapmışsın vallahi harikasın:)benimde bu 3. ayım hayırlısı bakalım inşallah klomen iyigelir

arkadaşşlar bende klomen kullandım bir ay.sonra başka doktora gittim o kullanma dedi ve ardında hamile kaldım..ama öğrendikten 2 gün sonra meleğim düştü..bende de huzursuzluklar olmuştu bu hapı kullanınca..iştahım açıldı ,saçlarımda hafif dökülmeler oldu,birde karnımda şişkinlik oluşmuştu

bende klomen kullandım.allaha şükürler olsun 3.ayımda hamile kaldım:)))adetlerim çok düzensizdi.klomen adetimi de düzene soktu.2 ay boyunca 27 günde bir adet oldum.3.ay olmadı.adet dönemimde her gün bir damla kan geldi lekelenme tarzında.6.gün zaten doktora gittim.ultrasonda gözükmedi erken olduğu için ama kanda çıktı hamile olduğumu öğrendim ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞ.

hayırlı olsun canım.rabbim isteyen herkese verir inşallah bende klomen kullanmaya bu ay başladım 3. günüm ondan sonraki ay artık kısmet inşallah bizimde senin gibi başarılı olur.

bende klomen kullandım.allaha şükürler olsun 3.ayımda hamile kaldım:)))adetlerim çok düzensizdi.klomen adetimi de düzene soktu.2 ay boyunca 27 günde bir adet oldum.3.ay olmadı.adet dönemimde her gün bir damla kan geldi lekelenme tarzında.6.gün zaten doktora gittim.ultrasonda gözükmedi erken olduğu için ama kanda çıktı hamile olduğumu öğrendim ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞ.

canım hayırlı olsun,sağlıkla kucağına alırsın inşallah.Rabbim bizede nasip etsin..

merhaba arkadaslar.ben 4 aydır doktor kontrolu altındayım.adet duzensızlıgı ıcın.7 aydır da evlıyım ve cocuk ıstedıgımızı soyledık.doktor klomen ve progestan tedavısı verdı.3 aydır reglı gunumun 5.gunu klomenı 5 gun kullanıp progestanı 16.gun baslayıp 10 gun kullanıyordum ve 8.gunde adet goruyordum.mıgde bulantısı etes basması ve agrılar yasadıgım için bu ay gunume 10 gun kala test yaptım.2.çizgi silik cıktı.4 gun sonra test yaptım negatıf cıktı.normalde progestana bu ayın 3 unde basladım.12 sınde bıttı.20 sınde adet görmem lazım dı.adetime 3 gun var iken pembe ve kahverengı akıntılar yasadım.2-3 gun surdu.ara ara damla halınde gelsı.cok korktum...gunumu bekledım.ama 6 gun gectı.dun hastaneye gıttım kan testı degıl ıdrar testı yaptılar ve cıkmadı.doktor yalnıs sonuc verebileceğini soyluyor ıdrar testının .sızce hamıle mıyım yoksa tekrar duzensız olma sansım var mı progestan kullanmama ragmen olmadım ama lutfen bana yardım edın

merhaba arkadaslar.ben 4 aydır doktor kontrolu altındayım.adet duzensızlıgı ıcın.7 aydır da evlıyım ve cocuk ıstedıgımızı soyledık.doktor klomen ve progestan tedavısı verdı.3 aydır reglı gunumun 5.gunu klomenı 5 gun kullanıp progestanı 16.gun baslayıp 10 gun kullanıyordum ve 8.gunde adet goruyordum.mıgde bulantısı etes basması ve agrılar yasadıgım için bu ay gunume 10 gun kala test yaptım.2.çizgi silik cıktı.4 gun sonra test yaptım negatıf cıktı.normalde progestana bu ayın 3 unde basladım.12 sınde bıttı.20 sınde adet görmem lazım dı.adetime 3 gun var iken pembe ve kahverengı akıntılar yasadım.2-3 gun surdu.ara ara damla halınde gelsı.cok korktum...gunumu bekledım.ama 6 gun gectı.dun hastaneye gıttım kan testı degıl ıdrar testı yaptılar ve cıkmadı.doktor yalnıs sonuc verebileceğini soyluyor ıdrar testının .sızce hamıle mıyım yoksa tekrar duzensız olma sansım var mı progestan kullanmama ragmen olmadım ama lutfen bana yardım edın

merhaba bende 6 aydır evlıyım adedım duzensız ve pkoluyum bızde bebek ıstıyoruz 6 aydır kont altındayım klomen kulladım agrı mıde bulantısı yasamadım ılk ıkı ay kullandım yumurtam olusmadı sonra son kez deneymelım dedı drm sukur bu kez 1 yumurtayla asılama yapıldı.Belkı yıne adet goruceksındır o yuzden lekelenmeler olusmus olabılır aynı sekılde banada olusmustu adetım gecıkmıstı 4 gun leke oldu sonra normale dondu ama yınede drunla gorusmelısın sız dede pko varmı?

bence siz kandan baktırın hamıle olabılırsınız cunku eczanelerde satılan gebelık testlerı kesın sonuc vermıyor bazen ıdardada sorun cıkabılıyor kesın kandan olur dıe bılıyorum ılaca basladaman bı test yaptırın progestan adet getırıcı bı ılac sanırım banda dufaston vermıstı dr um ama aıle hekımızden bı kan testıyle ogrenebılırsınız

Geri