Klomen tedavisi gören arkadaşlar deneyimlerinizi lütfen paylaşırmışsınız?

Gunesenes

Yeni Üye
Üye
Klomen tedavisi gören arkadaşlar deneyimlerinizi lütfen paylaşırmışsınız?
Ben mayıs ayında ilk defa klomen kullandım ve beklemedeyim doktorum beni hiçbirşekilde aydınlatmadı tedavi sürecinde de tatilde olduğu için ulaşamadım.ilacı kullan diye elime reçeteyi tutuşturdu gönderdi biraz araştırdım çatlatma iğnesiyle sonra yumurta takibiyle bu tedavi süreci devam ediyor.bense öle ilacı kullandım Allah’a emanet

Merhaba, klomen yumurta çatlatma iğnesi olmadan da tedavide kullanılabilir, bunda bir sakınca yok . Yumurtlama gerçekleşti ise kendi hormonlarınız yumurtayı çatlatacaktır. Ayrıca hekiminiz sizi durumunuz hakkında aydınlatmıyorsa değiştirin başka bir hekimin tedavisinde bulunun

Merhaba, klomen yumurta çatlatma iğnesi olmadan da tedavide kullanılabilir, bunda bir sakınca yok . Yumurtlama gerçekleşti ise kendi hormonlarınız yumurtayı çatlatacaktır. Ayrıca hekiminiz sizi durumunuz hakkında aydınlatmıyorsa değiştirin başka bir hekimin tedavisinde bulunun
Merhaba normalde 2gün önce regl olmam gerekiyordu ama olmadım evde test yaptım negatif çıktı acaba hamile olabilirmiyim?kan testi mi yapsam?klomen kullandığım için gecikme yapmış olabilir mi?gebelik adına hiçbir belirtimde yok aynı zamanda regl belirtilerie yok kafam allak bullak oldu neyapmam gerekiyor bilemedim.ayrıca adetime bir hafta kala beta hcg testide yapılmıştı oda negatiföle belirsizlik içinde kıvranıyorum.

Merhaba, 2 gün sonra hcg testi yapın gebelik söz konusu olabilir. Klomen ve benzeri ilaçlar takip eden aylarda oluşan yumurtalık kistlerine bağlı olarak adet düzensizliği yapabilmektedir. Bu durumu hekiminize bildirmenizde fayda vardır.

Geri