Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

busra538

Yeni Üye
Üye
merhaba ..
bende yeni üye oldum . 2011 de adet agrısı sıkayetıyle doktora gıttım kıs oldugunu soyledıler herhangı bı ılac kullanmadım cıkolata kıstı dedıler gecen sene ekım ayında evlendım ve kontrol amaclı dktora gıttım ve bana bıran once hamıle kalman lazım dedı bu kıs yumurtalıklarını tıkar dedı bende 7 aydır korunmuyorum ve hamıle kalamadım tekrar farklı bır doktora gıttım ve bana kıstım olmadıgını sadece yumurtamın catlamadıgını soyledı . adetlerım korunmayı bıraktıktan sonra 5-4-6 gun gecıkmelerım oluyodu ama 7 gun suruyodu adetım norlam bı sekılde doktor bana dıane 35 draje verdı bunu ıkı kutu kullan adetının ıkıncı gunu gel dedı takıp edelım catlama ıgnesı yapalım dedı . nasıl olucak bılmıyorum bu zaman kadar hıc duymadım tutar tutmaz korkuyorum ılk ıgnede hamıle kalan var mı ?

A

Ayşe5252

Forum Okuru
Ben ilk klomen ve iğneden sonra hamile kaldım şu anda 4 aylık hamileyim bir yıllık evliyim hiç korunmadık evlenmeden önce kistlerim vardı 2 yıl falan Diane kullandım kist olduğu taktirde kesinlikle ihmal etmemek lazım çünkü ilaç yok ediyo ve normal adet düzenine dönüyosun tedavi daha kolay oluyor hiç beklemiyordum ben ilk seferde hamile kalmayı ama şükürler olsun şu anda bir problem yok stresten uzak durmak gerekiyo ve iğneden sonraki üç gün birliktelik yumurtanın da çatlama zamanı var çünkü Allah isteyen herkese versin :)

Seriii

Üye
Üye
Mrb bende serephone ve ovitrelli igne oldum 4 günüm ne agrım ne akıntım var kafam allak bullak sanırım yumurtam çatlamadı 3 gün üst üste ilişki oldu sanırım ilk denememde olmayacak beklemedeyim darısı öbür aya inş..

busra538

Yeni Üye
Üye
Bende persembe gunu gobekten oldum ıgnemı tek yumurtam varmıs ama doktor cok guzel dedı saglıklı bı yumurta dedı ılıskı gunlerını soyledı 3 eylulde gel dedı bakalım hayırlısı artık rabbımden ınsallah 2 cıye gerek kalmazda ılk seferde hamiş kalırız ☺

Seriii

Üye
Üye
Bende igne vurulduktan sonra hiçbir şey olmadı okuduklarıma bakılırsa herkezde bir şey var agrı akıntı bende yok sadece alttan hava alıp hava veriyorum sanki :D amin sanmıyorum aslında 20 aydır olmayınca umutta bitiyor

N

niHALLLLL

Forum Okuru
Arkadaşlar bende yaşadım biirşeyi anlatmak istiyorum geçen ay klomen kullandım 20lik dişim ağrıyordu antibiyotik kullandım olmadı lütfen klomen kullanırken farklı ilaçlar almamaya çalışın bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum hamileyim stres yapmamaya çalışın allah isteyen herkese versin 7 ay falan uğraştık olmadı ama şimdi oldu işe yarıyor umudunuzu kaybetmeyin

cancazımmm

Hamiş Melek
Arkadaşlar bende yaşadım biirşeyi anlatmak istiyorum geçen ay klomen kullandım 20lik dişim ağrıyordu antibiyotik kullandım olmadı lütfen klomen kullanırken farklı ilaçlar almamaya çalışın bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum hamileyim stres yapmamaya çalışın allah isteyen herkese versin 7 ay falan uğraştık olmadı ama şimdi oldu işe yarıyor umudunuzu kaybetmeyin
ne zamandır hamıle kalamıyodun hayırlı olsun canım

Gokcemete

Yeni Üye
Üye
Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım bende ilk seferde klomenle hamile kalanlardanim ama bana da doktorum yumurtamnin gelismedigini söyledi ve takibi bırakmıştı oysaki ben geç ovulasyon oluyormusum o ay hamile kaldım hatta bana adet söndürücü verdi allahtan bebeğine bişey olmadı oğlum şimdi dört yaşında ve tekrardan bebek istiyoruz tekrar tedaviye başladık bu ayda yumurtanın gelismedigini söyledi doktorum tabi ben yaşadığım için boyle bir konuyu daha önce doktoru mu değiştirdim ve 20gunde doktora gittim vsyumurtam gelişmişti hatta zamanı geçmek üzere hemen catlatma iğnesi yaptı bakalım ilk seferde daha önce hamile kaldim bu ayda kalbilecekmiyim egneyi vurulali iki gün oldu sabirsiLikla bakmıyorum kızlar

F

Fatihuzur

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım 5 gün boyunca Dr kntrlune gttim çok yumurtanın olduğunu ama sadece birinin 18 mm oldgnu söyledi bugünde catlatma iğnesi vuruldum uç gün ust üste iliski önerdi inşallah benimde ilk denemede olur 8 aylık evliyim hiç korunmadik

S

semara

Forum Okuru
Meraba bende adetin 5. Günü klomene başladım. Bugün üçüncü günüm 7 gün sonra doktora gidicem ilişkiye girmek yasak mı
birde ilkdefa ilaç kullanıyorum hamile kalmazsam diye çok korkuyorum catlama ignesi ni ne zaman yaptırıyor sunuz adetin kaçıncı gunu

Merakli1

Yeni Üye
Üye
Arkadaslar benimde 2. catlatma ignem gecen ay igneden sonra 18.gün adet oldum. Bu ay 17.günüm igneden sonra idrar testi negatif, kan tahlilide yaptırmadım. Acaba yine 18.gün mü adet olurum

E

Elifemrah

Forum Okuru
Merhaba ben evleneli 2sene oldu 10 ay herhangi bi ilaç kullanmadan korunduk sonra geçen sene ağustosta korunmayi bıraktık daha önce çok adet sancısı çektiğim için Dr gittimden kistim olduğunu biliyordum ilk üç ay bekledim Dr gitmedim sonra gitmeye karar verdim devlet hastanesine gittim tam 5 Dr gittim hepsi ayrı telden konuştu bazısı başından kovdu ben antalyadayim burda çok ünlü Dr vardı ali fuat bey ozeldi tabi en son dedim ne olursa olsun diye artık ona gitmeye başladım 5 Dr hiçbiri kistin zararlı olmadığını söylemişti ama senin kistlerin çok büyük bunları eritmeden hamile kalamazsin dedi neyse 3 ay eritmeye çalıştı ama eritemedi sonra ameliyat oldum kistim yumurta ligimi kapliyomus içi şu doluymus onu patlattı lar eğer kisti alırlarsa yumurtaligim gidermis bu ay da Kliment +ovitrelle tedavisi dedi sonuç nolcak bilmiyorum ama insan okadar yipraniyoki Afedersiniz ama ilişki bile bebek için oluyo sürekli bunun için dua ediyorsun resmen hayatın zevki tadı yok aklıma gelmesin cikartiyim diyosun olmuyo o kadar yoruldum ki o kadar yoruluyosunuz ki hep eksik hep yarimsin neyse Bnm Güzel Allahım isteyen herkese nasip etsin hepimize yüzümüzü guldursun. .