Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Merhaba, yumurtlama tedavisinde her şey yolunda görülse bile olumlu sonuç maalesef alınamayabiliyor. Kanamanız yoğun olursa adetiniz gerçekleşmiştir, lekelenme şeklinde devam ederse gebelik testi yapın. Gerçekleşen kanama ile ilgili doktorunuzu da bilgilendirin muayeneye çağırabilir.

Merhaba, yumurtlama tedavisinde her şey yolunda görülse bile olumlu sonuç maalesef alınamayabiliyor. Kanamanız yoğun olursa adetiniz gerçekleşmiştir, lekelenme şeklinde devam ederse gebelik testi yapın. Gerçekleşen kanama ile ilgili doktorunuzu da bilgilendirin muayeneye çağırabilir.
doktoruma sordum olabilir dedi peki bir sey sorucam adet doneminden once oldu yinede adet olmus olabilirmiyim adet donemime 13 gun var daha

Daha önceki yorumda belirttiğim gibi adetiniz de gerçekleşmiş olabilir gebelikte söz konusu olabilir. Doktorunuz neye olabilir diye yanıt verdi anlamadım ?
doktorunla bugun gorustum kanaman olabilir normal dedi bende dedimki o zaman kontrole geliyim dedim cunku her adet doneminde kontrol oluyorum ve ignelere basliyoruz ama bana dediki hayir adet donemini bekleyelim ben hic bisi anlamadim yani normal adet doneminde tekrarmi kanamam olacak dahada cok var anlayamadim ama doktoruma sorsan normal diyo

Daha önce doktora gittim hiç bi şey yapmadan ya aşılama yada tüp bebek dedi ben ikna olmadım şimdi başka bi dr a gittim klomen ve glukofen bide değişik bi ilaç verdi 5 gün kullanıp sonrasında 5 gün kalçadan iğne olucam iğnelerden 2 sonrada kontrole çağırdı hamile kalırsın merak etme dedi olmazsa mayıstan sonra tüp bebek olacak inşallah hamile kalırım Allahım isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu

merhaba kizlar bende klomen kullanicam adetin 3. gunu basl 5 gun kullan dedi doktorum 3 ay devam edicez dedi ilaca bakalim nasibimizde ne varsa onu yasayacagiz ikiz istiyoorum :)) rabbim nasip ederse!

Geri