Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

cancazımm inş bu şakilde olur çünkü en büyük sıkıntı stres hiç yoktan ondan arınmış olursun :)

bence bu işin sırrı rahat olmak yaa ben klomende daha çok strese gırıyodum yok iğne tarıhı yok ilaç iç yok su günler ilşki derken 14 15. gunlerı ıple çekıyosun falan, bıde hormon yukluyo vücuda , bana yaramadı anlıcan ins sana yarar beyza

Kızlar bende dün çatlatma iğnesi vuruldum ilk defa kliman kullandım 3 tane yumurtam var en büyüğü 19 mm ve çatlamış dedi doktor ayrıca Ovitrelle diye bir ğ
İğne vuruldum dün gece 36 saat Sonra ilişki dedi işte bende ilkte sonuç alan varmı merak ediyorum

canım bende klomen * çatlatma iğnesi ovirettle kullandım 2 ay üst üstte suan 3 haftalık hamileyim çok şükür o yüzden dert etme ben bu ay dr dinlemedim hergün ilişkiye girdik...ve sonuç... eger adet gecıkmen yada yumurtaların tembelse her an hamile kalabilirsin o yüzden neden riske atasın ki :)

Ben dün iğne vuruldum. Klomen de kullandım tabi.biz 2.çocuğu istiyoruz.5 yaşında bir kızım var.hayırlısı inşallah olur

mrb kızlar ben gecen ay hsg fılmı cektırdım ve yumurta takıbı yapıldı çatlatma iğnesiyle ilişki günleri belirlendi şuan 5+2 haftalık hamileyim 2 yıldır cocuk istiyorduk... Umudunuzu kaybetmeyin

Geri