Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

merhaba kzlar.ben çatlatma iğnesi ile hamile kaldım.normalde aderin 3.günü klomen kullanıp 15 gün sonra doktor kontrol ediyor ve yumurtalar oluşmuş ise çatlatma iğnesini yapıyor.bana göbekten yaptılar.14 gün sonra cubuk testte çift çizgiyi silik gördüm.ilk hcg değerim 59 çıktı ve devamlı olarak arttı.7.hafta kalp atışısını duyamadık.doktor 2hafta sonra tekrar cağırdı.9.hafta gittiğim de bir önceki gidişimden yani 7hafta 3günlk lakbi durmuş kürtaj ile aldılar can parçamı.şimdi 3ay ara ve sonra tekrar deneyeceğiz

merhaba ..
bende yeni üye oldum . 2011 de adet agrısı sıkayetıyle doktora gıttım kıs oldugunu soyledıler herhangı bı ılac kullanmadım cıkolata kıstı dedıler gecen sene ekım ayında evlendım ve kontrol amaclı dktora gıttım ve bana bıran once hamıle kalman lazım dedı bu kıs yumurtalıklarını tıkar dedı bende 7 aydır korunmuyorum ve hamıle kalamadım tekrar farklı bır doktora gıttım ve bana kıstım olmadıgını sadece yumurtamın catlamadıgını soyledı . adetlerım korunmayı bıraktıktan sonra 5-4-6 gun gecıkmelerım oluyodu ama 7 gun suruyodu adetım norlam bı sekılde doktor bana dıane 35 draje verdı bunu ıkı kutu kullan adetının ıkıncı gunu gel dedı takıp edelım catlama ıgnesı yapalım dedı . nasıl olucak bılmıyorum bu zaman kadar hıc duymadım tutar tutmaz korkuyorum ılk ıgnede hamıle kalan var mı ?

Ben ilk klomen ve iğneden sonra hamile kaldım şu anda 4 aylık hamileyim bir yıllık evliyim hiç korunmadık evlenmeden önce kistlerim vardı 2 yıl falan Diane kullandım kist olduğu taktirde kesinlikle ihmal etmemek lazım çünkü ilaç yok ediyo ve normal adet düzenine dönüyosun tedavi daha kolay oluyor hiç beklemiyordum ben ilk seferde hamile kalmayı ama şükürler olsun şu anda bir problem yok stresten uzak durmak gerekiyo ve iğneden sonraki üç gün birliktelik yumurtanın da çatlama zamanı var çünkü Allah isteyen herkese versin :)

Bende klomen ve catlama ignesi oldum merak la bekliuorum arkadaslar la sohbetlere katilmak istiyorum

Mrb bende serephone ve ovitrelli igne oldum 4 günüm ne agrım ne akıntım var kafam allak bullak sanırım yumurtam çatlamadı 3 gün üst üste ilişki oldu sanırım ilk denememde olmayacak beklemedeyim darısı öbür aya inş..

Bende persembe gunu gobekten oldum ıgnemı tek yumurtam varmıs ama doktor cok guzel dedı saglıklı bı yumurta dedı ılıskı gunlerını soyledı 3 eylulde gel dedı bakalım hayırlısı artık rabbımden ınsallah 2 cıye gerek kalmazda ılk seferde hamiş kalırız ☺️

Bende ıgneyı vurukdum 2. Gun aksam karnımda bı agrı kadıklarıma dogru bugun pek bısey yok inşallah testte ıstedıgını gorursun canım ☺️

Geri