Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Bende igne vurulduktan sonra hiçbir şey olmadı okuduklarıma bakılırsa herkezde bir şey var agrı akıntı bende yok sadece alttan hava alıp hava veriyorum sanki :D amin sanmıyorum aslında 20 aydır olmayınca umutta bitiyor

Arkadaşlar bende yaşadım biirşeyi anlatmak istiyorum geçen ay klomen kullandım 20lik dişim ağrıyordu antibiyotik kullandım olmadı lütfen klomen kullanırken farklı ilaçlar almamaya çalışın bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum hamileyim stres yapmamaya çalışın allah isteyen herkese versin 7 ay falan uğraştık olmadı ama şimdi oldu işe yarıyor umudunuzu kaybetmeyin

Arkadaşlar bende yaşadım biirşeyi anlatmak istiyorum geçen ay klomen kullandım 20lik dişim ağrıyordu antibiyotik kullandım olmadı lütfen klomen kullanırken farklı ilaçlar almamaya çalışın bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum hamileyim stres yapmamaya çalışın allah isteyen herkese versin 7 ay falan uğraştık olmadı ama şimdi oldu işe yarıyor umudunuzu kaybetmeyin
ne zamandır hamıle kalamıyodun hayırlı olsun canım

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım bende ilk seferde klomenle hamile kalanlardanim ama bana da doktorum yumurtamnin gelismedigini söyledi ve takibi bırakmıştı oysaki ben geç ovulasyon oluyormusum o ay hamile kaldım hatta bana adet söndürücü verdi allahtan bebeğine bişey olmadı oğlum şimdi dört yaşında ve tekrardan bebek istiyoruz tekrar tedaviye başladık bu ayda yumurtanın gelismedigini söyledi doktorum tabi ben yaşadığım için boyle bir konuyu daha önce doktoru mu değiştirdim ve 20gunde doktora gittim vsyumurtam gelişmişti hatta zamanı geçmek üzere hemen catlatma iğnesi yaptı bakalım ilk seferde daha önce hamile kaldim bu ayda kalbilecekmiyim egneyi vurulali iki gün oldu sabirsiLikla bakmıyorum kızlar

Merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım 5 gün boyunca Dr kntrlune gttim çok yumurtanın olduğunu ama sadece birinin 18 mm oldgnu söyledi bugünde catlatma iğnesi vuruldum uç gün ust üste iliski önerdi inşallah benimde ilk denemede olur 8 aylık evliyim hiç korunmadik

Meraba bende adetin 5. Günü klomene başladım. Bugün üçüncü günüm 7 gün sonra doktora gidicem ilişkiye girmek yasak mı
birde ilkdefa ilaç kullanıyorum hamile kalmazsam diye çok korkuyorum catlama ignesi ni ne zaman yaptırıyor sunuz adetin kaçıncı gunu

Arkadaslar benimde 2. catlatma ignem gecen ay igneden sonra 18.gün adet oldum. Bu ay 17.günüm igneden sonra idrar testi negatif, kan tahlilide yaptırmadım. Acaba yine 18.gün mü adet olurum

Merhaba ben evleneli 2sene oldu 10 ay herhangi bi ilaç kullanmadan korunduk sonra geçen sene ağustosta korunmayi bıraktık daha önce çok adet sancısı çektiğim için Dr gittimden kistim olduğunu biliyordum ilk üç ay bekledim Dr gitmedim sonra gitmeye karar verdim devlet hastanesine gittim tam 5 Dr gittim hepsi ayrı telden konuştu bazısı başından kovdu ben antalyadayim burda çok ünlü Dr vardı ali fuat bey ozeldi tabi en son dedim ne olursa olsun diye artık ona gitmeye başladım 5 Dr hiçbiri kistin zararlı olmadığını söylemişti ama senin kistlerin çok büyük bunları eritmeden hamile kalamazsin dedi neyse 3 ay eritmeye çalıştı ama eritemedi sonra ameliyat oldum kistim yumurta ligimi kapliyomus içi şu doluymus onu patlattı lar eğer kisti alırlarsa yumurtaligim gidermis bu ay da Kliment +ovitrelle tedavisi dedi sonuç nolcak bilmiyorum ama insan okadar yipraniyoki Afedersiniz ama ilişki bile bebek için oluyo sürekli bunun için dua ediyorsun resmen hayatın zevki tadı yok aklıma gelmesin cikartiyim diyosun olmuyo o kadar yoruldum ki o kadar yoruluyosunuz ki hep eksik hep yarimsin neyse Bnm Güzel Allahım isteyen herkese nasip etsin hepimize yüzümüzü guldursun. .

Geri