klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

sedenim

Aktif Üye
Üye
klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar
merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm

ayy bende kullandım o çatlatma iğnesini ama olumlu sonuç alamadık ama kullananlar inşallah olumlu sonuç alırlar bizim işimiz Allaha kalmış artık :)
şekerim bende olumlu sonuç alamadım zaten doktor bana sürekli çatladı diyodu aynı ay içinde başka doktora gittimki çatlama falan olmamış doktorlarınızı ii seçin boş yere iki ay gitti

şekerim bende olumlu sonuç alamadım zaten doktor bana sürekli çatladı diyodu aynı ay içinde başka doktora gittimki çatlama falan olmamış doktorlarınızı ii seçin boş yere iki ay gitti

canım ben özele gidiyodum dr um cok iyiydi ama anlamadım olmayınca olmuyo işte hayırlısı olsun yaa

merhaba ben de geçen ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ama sonuç olumsuz doktorum aşılama dedi ama ben oluruna bırakmak istiyorum hayırlısı inşallah.

ben ilk çocuğuma hap ve iğneyle hamile kalmıştım sımdı yıne aynı tedavı ınş yıne tutar

Arkadaslar ben klomen hapi kullaniyorum 2gun daha kullanicam ama yumurtaliklarim cok aggriyo kullananlar cvp verebilirmi sizdede agri ypiyomuydu

Geri