Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

evet canım bunda da bir hayır vardır. benim de ağrılarım bugün başladı,sanırım yumurtalar oluşmaya başladı. pazartesi kontrolüm var,inşallah bu ay tutar,çünkü tutmazsa iğneye geçicez,iğneye geçmeden tutmasını istiyorum çünkü çooook yoruldum artık. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

mrb canım nasılsın?sanırım bugün yumurta kontrolün vardı.ne durumda yumoşlar.birde iğne konusunda ben iğneyi kullandığım ilk ay hamile kaldım klomenle kaç ay oyalandım bu ayda olmazsa bence sende başla hemen.kaliteli yumurta oluyo iğnelerle.hayırlısı olsu canım.haberlerini bekliyorum.

Selamlar

merhaba su ilaci eczanedenmi ala bilirim birde hekim mesleheti olmadan kullana bilirmiyim.

mrb canım nasılsın?sanırım bugün yumurta kontrolün vardı.ne durumda yumoşlar.birde iğne konusunda ben iğneyi kullandığım ilk ay hamile kaldım klomenle kaç ay oyalandım bu ayda olmazsa bence sende başla hemen.kaliteli yumurta oluyo iğnelerle.hayırlısı olsu canım.haberlerini bekliyorum.

mrb canım kontrolüm bugündü,yeni farkettim pazartesi yazmışım. yumoşlar gayet iyiydi 3 adet nur topu gibi yumurtam oluşmuş :) doktorum yumurtalar çok iyi görünüyor dedi ve hemen çatlatma iğnesi yazdı,çatlatma iğnemi yaptım yarın için ilişki önerdi,inşallah bu çatlatma iğnesi işe yarar,nedendir bilmiyorum bu ay umutluyum ya,ben de eşim de bu ay umutlandık,aayyyy çok heyecanlıyım :)

benım bu ay bi yumurta oluştu büyüdü herşey çok ii dedi ama genede 2 adet iğne vurdurdu.bide normal başlangıçta herkes klomenı tek tek kullanıyomuş bana 2 adet yutturdu neyse benım doktor değişmem lazım bunu anladım :)

doktor değiştirmek için erken karar verme bence mutlaka bi bildiği vardır,inşallah hamiş kalırsın ve o doktoru çooookkk seversin :) ben de 3 ay boyunca 1er tane klomen içtim işe yaramadı,keşke 2şer tane içseymişim. bu ay 3er tane içtim 3 tane yumurtacım oluştu ve dr çatlatma iğnesi yaptı,umutluyum inşallah tutar. sen de moralini bozma herşeyde vardır bir hayır sabırla bekle,iğnelerin işe yarayacağını düşün :)

hopeful nerelerdesin canım ? seni çok merak ettim inşallah iyisindir. artık yorum da yazmıyorsun moralin bozuktu,inan aklımda kaldın,her gün bakıyorum yazarsın diye. bi şeyler yaz da iyi olduğunu bilelim.

Geri