Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
amin canım amin Allah herkese versin. Bende düşük yaptım 1 çocuğum var ikincisini düşünüyoruz.bir kaç ay ara vericem sonra bende klomen tedavisine giricem.duanızı eksik etmeyin.

S

Sslldd

Forum Okuru
Inşallah Allah nasip eder kolay getirir canım. Benim eşimin ilk evliliğinden 1 çocuğu var. Bende anne olmayı çok istiyorum inşallah bende senin gibi birinci biraz büyüdü ikinci için uğraşırım . Dualarım seninle ve anne olmak isteyen tüm meleklerle

S

Sslldd

Forum Okuru
Arkadaşlar ben 3 aydır klomen tedavisi gördüm bu ay yine belirlenen zamanda klomen kullandım bitirdim 2 gün bekleyip kontrole giymem gerekti ama eşimle bir karar aldık 2 ay tedaviyi ertelicez. 8 aylık evliyim. Sizce hata mi ettim. Arkadaşlar çevremde kimse hissettiğim şeyleri anlamıyor lütfen konuyu bırakmayalım sizce birşeyler yazın

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, tedaviden olumlu yanıt alabilmeniz için hekiminizin uyguladığı ve önerdiği tedaviye uymanız gerekir. Çocuk sahibi olamayanlar aşama aşama tedavi görür. Sizde ilk aşamada tedaviyi yarım bırakmışsınız. Tabi burda pskilojiniz daha önemli kendinizi ve stresinizi yönetemiyorsanız bir müddet tedaviyi ertelemek mantıklı olucaktır..

S

Sld

Yeni Üye
Üye
Hayırlı bayramlar . Evet stresle baş edemiyorum o yüzden biraz da akışına bırakmak için ara vermem mantıklı oldu diye düşünüyorum . Pko hastasıyım yumurtaları m büyümüyor büyümede çatlamiyor . Akışına bırakacağım 2 ay eylülde devam edeceğim Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin insallah

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, Hakkınız da hayırlısı olsun. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..İyi bayramlar.

S

Sld

Yeni Üye
Üye
Teşekkür ederim inşallah ama sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor umutsuzluk kapladı içimi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim.Olumsuz düşünmeyin.Güzel düşünün hayırlısını dileyin . Allah hakkınız da hayırlı olanı tecelli etsin.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Merhaba arkadaşım çok isabetli karar vermişsin. Çok kafaya takıyorsan bir müddet durumu akışına bırakmak en doğrusu . Stres hamile kalmayı gerçekten zorlaştırıyor. Kendini iyi hissettiğin zaman tekrar tedaviye başlarsın. Burda pko olupta tedaviyle hamile kalan bir çok bayan oldu .İnşallah senin de en kısa zaman da bebeğin olur.

H

halimmee22

Forum Okuru
bende klomen kullandım dün bitti su gibi akıntım var gögüslerim patlayacak gibi kasıklarım belim ağrıyor hamilemiyim acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, ilacınız daha yeni bitmiş gebe değilsiniz. İlaç hormon bazlı olduğun dan bu tür yakınmaların olması normal.. Beklenen mensiniz de gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapın.

S

Sld

Yeni Üye
Üye
Yumurtlama gününe yakın akıntı yoğunlaşıyor yapışkan gibi oluyor sonra adete yakın su gibi oluyor arkadaşım. İlaç kullandığımız dan dolayı da hemen kendim potansiyel gebe moduna soktuğum olmuştu tabi ama sonuç değişmedi . 2 yumurtlama dönemi mi es geçtim tekrar tedaviye başlamak istiyorum. Içimde sessiz sessiz kıpırdayan bir umutsuzluk var neden bilmiyorum ama yine olumsuz olacakmış gibi geliyor. Inşallah sende kısa sürede gebe kalirsin canım durumunu lütfen paylaş olur mu

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
halimmee22' Alıntı:
bende klomen kullandım dün bitti su gibi akıntım var gögüslerim patlayacak gibi kasıklarım belim ağrıyor hamilemiyim acaba
Klomen kullanımı esnasında vajinal akıntıda artış, gögüslerde ağrı sızı şişme kasık ve bel ağrısı görülüyor. Bu normaldir ve gebelikle ilgisi yoktur.Henüz ilacınız yeni bitmiş bu kadar kısa sürede gebelik oluşmaz. Muhtemelen bir 10 gün sonra gebelik testi yaparsanız gecikmeniz olursa hamile olup olmadığınızı öğrenebilrisiniz.

S

Ssssllllllddddddd

Forum Okuru
Klomen tedavisinde son 2 ayım kaldi sonrasında rahim filmi çekilecek biraz bekleyeceğiz sonrada aşılama yapılacak yaşım daha 23 diye aslında doktorum üzüldü keşke bunlara gerek kalmadan gebe kalsaydın dedi ümidini kesme rahim filmi sonrasında da gebe kalan hastalarim oldu dedi. Arkadaşlar tedavi şekilleri değiştikçe tedavi masrafları artıyor eşime maddi açıdan yük olduğumu hissediyorum sanki bana içten içe kızıyor gibi hissediyorum . Arkadaşlar benim için birşeyler yazar misiniz

A

asiye sarı

Aktif Üye
Üye
Ssssllllllddddddd' Alıntı:
Klomen tedavisinde son 2 ayım kaldi sonrasında rahim filmi çekilecek biraz bekleyeceğiz sonrada aşılama yapılacak yaşım daha 23 diye aslında doktorum üzüldü keşke bunlara gerek kalmadan gebe kalsaydın dedi ümidini kesme rahim filmi sonrasında da gebe kalan hastalarim oldu dedi. Arkadaşlar tedavi şekilleri değiştikçe tedavi masrafları artıyor eşime maddi açıdan yük olduğumu hissediyorum sanki bana içten içe kızıyor gibi hissediyorum . Arkadaşlar benim için birşeyler yazar misiniz
merhaba bende 3 yıllık evliyim ve evlendiğinden bu yana tedavi görüyorum ve özel hastaneye gidiyorum bazen bende eşime yük olduğum düşüncesine kapılıyorum ama sonra diyorum ki bu hem benim hem,eşimin imtihanı ne ben isterdim bu kadar zahmetli evlat sahibi olmayı ne de sen o yüzden her şey Allahtan deyip bizde sabredicez eşlerimizde hem yaşımız genç vakti saati gelince bizde anne olucaz inşallah. Sen stres yapmamaya çalış.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ssssllllllddddddd' Alıntı:

Merhaba, kendinizi suçlamaktan vaz geçin. Problem sizde değil eşinizde de olabilirdi. Hayat müşterek çift olarak biribirinize bu süreçte destek olmanız çok önemli. Kısırlık tedavisinde elinizden geldiğince stresten uzak durun. Stres gebe kalma olasılığını düşürüyor . Ayrıca tedaviler aşama aşama. Biraz nasip kısmet işi kimi tedavinin ilk aşamasında gebe kalır kimide en son aşama tedaviyle. Hakkınız da hayırlısı olsun. Moralinizi yüksek tutun. En kısa zaman da mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

S

Ssssllllllddddddd

Forum Okuru
Umarım mutlu bir sevinç yaşarım ve sizinle de paylaşılırim. Yazdığınız için teşekkür ederim. Stressiz bir hayatım yok malesef ama kendimi motive etmeye çalışıyorum inşallah hayırlı yüz güldüren haberleri bende alırım ve isteyen herkes.

S

sidarllll

Forum Okuru
beyza hanım merhaba benimde çocuğum olmuyur 1,5 yıllık evliyim doktor klomen verdi yumurtalarım tembelmiş ilacı kullanmamın 4. günü kasıklarım çok ağrıyor acaba hamilemiyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, bu kadar kısa sürede gebe kalmanız olanaksız. İlaca bağlı olarak kasıklarda ağrı, gögüslerde hassasiyet olabilmektedir. Beklenen döneminizde gecikme olursa test yapın.

S

Selinos

Forum Okuru
Ben de cocuk istiyorum arkadaşlar kolmene basladim hapimim bugun biticek inşallah kalirim