Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

H

halime unt

Forum Okuru
arkadaşlar bende bebek istiyorum doktorum klomen verdi ve ilişki önerdi ne zaman test yaptınız

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, klomen kullandıktan sonra gebelik testi beklenen döneminizde gecikme olunca yapılır. Adetiniz de gecikme varsa gebelik testi yapabilirsiniz.

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Kızlar merhaba benim kuzenim 2 . klomen tedavisi ile hamile kaldı.Darısı başınıza olsun.Onun da yumurta tembelliği vardı adetleri çok düzensizdi. 4 yıllık evliydi sonunda bebişine kavuştu darısı tüm isteyene olsun inşallah.
aminnn canım amin. tez vakitde

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba , Gebelik testi mens gecikmesi yaşandıktan hemen sonra yapılabilir. Bu ortalama olarak yumurta çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 gün sonrasına denk gelir.
benim için hala bir umut varmıdır sizce. şubat 5 de 18:30 da iğneyi yaptım. o akşam ve ertesi akşam ilişki oldu malesef. bugün 12.ci gün sonuç kan testi 1.49 yıkıldım resmen. idrar testinde dün hayalet gibi silikte olsa çizgi vardı.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
gökkusagı80' Alıntı:
benim için hala bir umut varmıdır sizce. şubat 5 de 18:30 da iğneyi yaptım. o akşam ve ertesi akşam ilişki oldu malesef. bugün 12.ci gün sonuç kan testi 1.49 yıkıldım resmen. idrar testinde dün hayalet gibi silikte olsa çizgi vardı.
Merhaba, mens olmadıysanız hala umut var demektir. Geç döllenme söz konusu olabilir. Gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba, mens olmadıysanız hala umut var demektir. Geç döllenme söz konusu olabilir. Gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.
16.cı günüm. adınızı gördüğüm her konu ya yazdım. 2 ilişki ile geç döllenme olabilirmi. iğne günü ve ertesinde oldu ilişki. sonrası yok :( akşam yapıcam kan testi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Sperm rahimde 3-5 gün yaşayabiliyor bu nedenle gebe kalma olasılığı vardır. Yapacağınız test durumunuz hakkın da bilgi verecektir. Yalnız tedavisin de olduğunuz hekimi de durumunuz hakkın da bilgilendirin.

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Sperm rahimde 3-5 gün yaşayabiliyor bu nedenle gebe kalma olasılığı vardır. Yapacağınız test durumunuz hakkın da bilgi verecektir. Yalnız tedavisin de olduğunuz hekimi de durumunuz hakkın da bilgilendirin.
tesekkür ederim. kendiside bugün için yap testi dedi. WhatsApp da iletişimdeyiz

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Rica ederim mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.
sonucum 1.20 çıktı :(( yazın eşime sperm katılığı var denmişti. hiç bir yerde bu konuyu bulamadım. çözümü nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
gökkusagı80' Alıntı:
sonucum 1.20 çıktı :(( yazın eşime sperm katılığı var denmişti. hiç bir yerde bu konuyu bulamadım. çözümü nedir
Merhaba değeriniz gebelik lehine değil. Meni kıvamı çok akışkan yada katı olmamalıdır. Meni nin katı olması prostat sorunlarına işaret edebilir. Ayrıca cinsel ilişki sıklığı da meni kıvamını yoğunlaştırabilir.

G

gökkusagı80

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba değeriniz gebelik lehine değil. Meni kıvamı çok akışkan yada katı olmamalıdır. Meni nin katı olması prostat sorunlarına işaret edebilir. Ayrıca cinsel ilişki sıklığı da meni kıvamını yoğunlaştırabilir.
tesekkür ederim bilgi için. prostat hiç ihtimal bile vermedim. ilişki sıklığı yok.iş ve ev yorgunluğu soğutuyor insanı. bide çocuk için görev oldu artık :(

S

Sevimli95

Forum Okuru
sinoplu_17' Alıntı:
canım senin adına çok sevindim hayırlısıyla ALLAHIM kucağına almayı nasip eder insallah darısı başımaaaaaa...
Klomen kullandim doktor tavsiyesiz ev sahibim önermişti ve şuan 3 gun adetim gecti bi sorun mu var acaba kızlar kullananlardan bilgi almak isterim adet düzensizliği yapiormu

K

Krbye

Yeni Üye
Üye
Sevimli95' Alıntı:
Klomen kullandim doktor tavsiyesiz ev sahibim önermişti ve şuan 3 gun adetim gecti bi sorun mu var acaba kızlar kullananlardan bilgi almak isterim adet düzensizliği yapiormu
Arkadaşım iyi kullanmışsın ya güvenip acaba klomen kullanmana gerek olacak bir sebebinde gerçekten var miydi. Doktorun muayene sonrası koyacağı tanıyan göre kullanman gerek benim bildigim o ilacın bir kullanma dönemi var 5 6 aymiydi neydi kist falan yapabiliyor diye hatirliyorim. Bende o ilaçla hamile kaldim ama doktor kontrolünde kullansan keşke. Adetin geçmiş test yaptın mi peki yada sende farklı diyebileceğin bir belirti var mi. Allah gönlüne göre versin ama dikkat et mutlaka doktor gözetiminde kullan lütfen

R

Rabiaaa26

Forum Okuru
Bende bugun başlıyorum adetimin 5.günü ikinci denemen geçen ay dış gebelik yaşayınca doktorumu değiştirdim klomenle başlamayı daha sonra igneye geçmeyi tavsiye etti polikistik over liyim

H

hamide alk

Forum Okuru
bende klomen kullandım ve yumurta çatlatma iğnesi vurdum 3 gün önce kasıklarım ağrıyor akıntım var ne zaman test yapayım?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
hamide alk' Alıntı:
bende klomen kullandım ve yumurta çatlatma iğnesi vurdum 3 gün önce kasıklarım ağrıyor akıntım var ne zaman test yapayım?
Kasık ağrısı vajinal akıntıda artış, gögüsler de hassasiyet kullandığınız ilaçların olası etkisi. Yani durumunuz normal. Yumurta çatlatma enjeksiyonunun 14. günü gebelik testi yapabilirsiniz.

E

enderuluk

Forum Okuru
klomen ve çatlatıcı iğne kullandım ne zaman test yapayım bilgi verirmisiniz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
enderuluk' Alıntı:
klomen ve çatlatıcı iğne kullandım ne zaman test yapayım bilgi verirmisiniz
Merhaba, yumurta çatlatma enjeksiyonunun 14. günü gebelik testi yapabilirsiniz. Tavsiye edilen tarihten önce test yaparsanız hatalı sonuç almanız muhtemeldir.

K

Krbye

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar ben doğum yaptım bebeğim dünyaya geldi. Size de tedavilerinizde hayatınızda başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun..

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Krbye' Alıntı:
Arkadaşlar ben doğum yaptım bebeğim dünyaya geldi. Size de tedavilerinizde hayatınızda başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun..
Geçmiş olsun, bebeğinizi sağlıkla büyütün inşallah, sevgiler.