Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

M

Mavie

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Nasıl kullandınız bende işe yaramadı
Nasil kullanilacagini söylüyor dr zatn regl dönemimde başladım 5 gun boyunca içtim sonra bıraktım zatn yumurta rakibi için dr gidiysn yumurtalarina göre hangi günleri degerlendirecegini söylüyor sana canım.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mavie' Alıntı:
Nasil kullanilacagini söylüyor dr zatn regl dönemimde başladım 5 gun boyunca içtim sonra bıraktım zatn yumurta rakibi için dr gidiysn yumurtalarina göre hangi günleri degerlendirecegini söylüyor sana canım.
Söyledi ama bende maalesef işe yaramadı

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Günde 2 içmeyi siz mi ayarladınız doktorunuz mu ? Tam olarak kaç gün kullandınız ?
dr ayarladı 5 gün içtim gelişmedi bu ay 5 gün günde 3 e cıkarttı ve femara ekledi 7 gün

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
Mavie' Alıntı:
Valla ben klomeni 2 defa kullandım ikisindede hamile kaldım ben faydasını gördüm inşallah isteyen herkes görür
sadece klomen etkilemiyor ya femara etkilesin bari

A

Adhjbvj

Forum Okuru
Bilge Gökçen' Alıntı:
Cevap: Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merak ettiğim birşey var, Klomen'le ilgili bilgisi olan birileri olsa keşke bu konuda.

Klomen regl düzenini etkileyen bir ilaç mı?
Evet regli duzenler kistte yapabilir tamamen doktor kontrolü gerekli.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Adhjbvj' Alıntı:
Evet regli duzenler kistte yapabilir tamamen doktor kontrolü gerekli.
Bilgi için teşekkür ediyoruz zaten doktor kontrolünde kullanılması gerektiğini özellikle tüm kullanıcılarımıza belirtiyoruz. Bu ilaç kafaya göre kullanılabilecek bir ilaç değil. Sevgiler.

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
cuma dr gittik 5 yumurta vardı ama hala buyumemıstı tekrar klomen kullanıyorum 1/2 si bari buyuse boyle durumla karsılasan var mı