Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merhaba, bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. İlaca bağlı olarakta bu belirtileri yaşıyor olabilirsiniz. Yada psikolojik olarak kendinizi gebe hissedebilirsiniz. Beklenen döneminizde gecikme olursa en az 3 gün test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba günaydın hiç tanimadigim ama benim derdimle aynı derdi paylaşan arkadaslarim 23 yaşımda 11 aylık evli ve bir adamın 2. Eşi olarak bu hayatı yaşıyorum. Kendimce zorluklar çekiyorum ama bu ayda klomen tedavisinin sonucu ne olacak diye düşünmekte ayrı bir iç sıkıntısı olmuştu. Bu ay kelime tedavisinin son ayiydi devaminda rahim filmine ve aşılmaya gecilecekti. Ben bu işin klomenle olmayacağını düşünmeye başlamis biz tüp bebege kadar gideriz herhalde demiştim. Bir hafta önce endoskopi oldum midemde ülser yüzünden mide bulantilarim oluyordu. Hamilelik aklıma bile gelmedi. Adetime 15 gün kala göğüs agrilarim başladı. Adetim 4 gün gecikti. Ülser tedavisi yüzünden ilaç kullaniyorum5 yahu bu ilaçlarda ne kadar iştahimi açti demeye başladım. Yine ülser yüzünden diyet listem var yiyemedigim şeyleri canım o kadar ıstiyor ki eşim görmeden çığ kofteler siparis ediyorum falan. Bu arada aciyip bir akinti var ki anlatamam. Adet 4 gün geçti ben ülser ilaçnlarına devam ediyorum nolur nolmaz gebelik varsa bu ilaçlar iyi olmaz emin olayim gebe olmadığıma öyle devam edeyim midem iyileşsin dedim. Zaten testte çıkmayan 2. Çizgiye alışmış tek cizgili bir hayatla hayatimi devam ettiriyordum. Bu sabah eşim okullar açıldı işinin başına gitti bende kahvaltıdan önce ilacimi icmeden bir test yapayım en büyük arkadaşım olan tek çizginin yüzünü bir daha göreyim dedim. Test yaptım ikinci çizgi o kadar hızla karşıma çıktı ki anlatamam ben bağırmaya başladım silik çizgi değil çok net 2. çizgi oluştu hamilemi oluyorum ben şimdi. Bana yakın insanlara başta éşim olmak üzere testin resmini gönderdim. Arkadaşlar eşim 2. Defa baba olacak bizi çok sevsin istiyorum benim için dua edin. Bebisko isteyen tüm arkadaşlar hepinize aglayarak dua ediyorum Allah yardımcımız olsun bu bebek bana tutunsun dualarinizda bana da yer verin arkadaşlarım....

klomen tedavisindeyim gögülslerim şiş ne zaman test yapayım adetime 7 gün var

Merhaba, klomen tedavisin de kullanılan ilaçlar hormon bazlı olduğu için gögüsler de şişme ağrı, vajinal akıntı gibi komplikasyonlar görülebilir. Beklenen mensinizde gecikme olursa test yaparsınız.

Herkese merhabalar bende klomen kullanıyorum 2.ci ayım doktorum bu ayın 30 u beni çağırdı aksi bişey görürsem eşinin spermine bakıcam dedi 10 aylık evliyim bende çok istiyorum bakalım inşallah olur

Merhabalar bende yeni katıldım 10 aylık evliyim bende klomen kullanıyorum 2.ci ayım benim doktorum bu ayın 30 muhakkak gel dedi heyecanla bekliyorum bende

Umudunuzu kaybetmeden ama çok da stres yapıp kafaya takmadan bu süreci devam ettirirseniz inanin olacaktır ben klomen tedavinin son ayında hiç ummadigim bir anda gebe kaldım. Bu arada doktorunuza danışın benim doktorum bitkisel çaylar da kullanmami istemişti klomenle beraber bitki çaylarını içemedigimi söyleyince inofolic vermişti. Hakkınızda hayırlısı olsun. Allah fazla aratmasin. Sevgilerle

Geri