Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

sonucum 1.20 çıktı :(( yazın eşime sperm katılığı var denmişti. hiç bir yerde bu konuyu bulamadım. çözümü nedir

Merhaba değeriniz gebelik lehine değil. Meni kıvamı çok akışkan yada katı olmamalıdır. Meni nin katı olması prostat sorunlarına işaret edebilir. Ayrıca cinsel ilişki sıklığı da meni kıvamını yoğunlaştırabilir.

Merhaba değeriniz gebelik lehine değil. Meni kıvamı çok akışkan yada katı olmamalıdır. Meni nin katı olması prostat sorunlarına işaret edebilir. Ayrıca cinsel ilişki sıklığı da meni kıvamını yoğunlaştırabilir.
tesekkür ederim bilgi için. prostat hiç ihtimal bile vermedim. ilişki sıklığı yok.iş ve ev yorgunluğu soğutuyor insanı. bide çocuk için görev oldu artık :(

canım senin adına çok sevindim hayırlısıyla ALLAHIM kucağına almayı nasip eder insallah darısı başımaaaaaa...
Klomen kullandim doktor tavsiyesiz ev sahibim önermişti ve şuan 3 gun adetim gecti bi sorun mu var acaba kızlar kullananlardan bilgi almak isterim adet düzensizliği yapiormu

Klomen kullandim doktor tavsiyesiz ev sahibim önermişti ve şuan 3 gun adetim gecti bi sorun mu var acaba kızlar kullananlardan bilgi almak isterim adet düzensizliği yapiormu

Arkadaşım iyi kullanmışsın ya güvenip acaba klomen kullanmana gerek olacak bir sebebinde gerçekten var miydi. Doktorun muayene sonrası koyacağı tanıyan göre kullanman gerek benim bildigim o ilacın bir kullanma dönemi var 5 6 aymiydi neydi kist falan yapabiliyor diye hatirliyorim. Bende o ilaçla hamile kaldim ama doktor kontrolünde kullansan keşke. Adetin geçmiş test yaptın mi peki yada sende farklı diyebileceğin bir belirti var mi. Allah gönlüne göre versin ama dikkat et mutlaka doktor gözetiminde kullan lütfen

Bende bugun başlıyorum adetimin 5.günü ikinci denemen geçen ay dış gebelik yaşayınca doktorumu değiştirdim klomenle başlamayı daha sonra igneye geçmeyi tavsiye etti polikistik over liyim

bende klomen kullandım ve yumurta çatlatma iğnesi vurdum 3 gün önce kasıklarım ağrıyor akıntım var ne zaman test yapayım?

Arkadaşlar ben doğum yaptım bebeğim dünyaya geldi. Size de tedavilerinizde hayatınızda başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun..

Geri