Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Cevap: Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canlarım kolomen hapını annem kullandı ve hamile kalmıstı tabbi düsürmeseydi suan ikiz 10 yasında kardeslerim olacaktı:(ama bu hap yumurtlamayı güclendiriyor ve büyük oranda ikiz bebek olma ihtimalını de yükseltiyor.doktor söylemişti

bende merak ettim ya bende dr ye gidicem inşallah ya allahım yardım etsin de bu sıkıntıdan kurtulup dr ye gidebiliyim

Merak ettiğim birşey var, Klomen'le ilgili bilgisi olan birileri olsa keşke bu konuda.

Klomen regl düzenini etkileyen bir ilaç mı?

inşallah regli etkilemeze sende hamile kalırsın ne mesiz geldimi reglin?

Arkadaşlar geçen ay Klomen'i ilk kullandığımda hiçbir etkisini bilmiyordum. Eminim ki bünyeden bünyeye fark gösterecektir lakin bendeki etkilerini yazıp biraz bilgi vermek istiyorum.

Prospektüsünde de yazdığı gibi görme bozukluğu yaşadım ben. Özellikle ovülasyon zamanından sonra yaşadım bunu. Baş dönmesi de yaptı ara sıra. Yine ovülasyon döneminde hormonlar nedeniyle herhalde, karında çok şişlik oluyor.

Menstrüasyon döngüm 24 gün ama Klomen'le bu 27 güne çıktı bu ay. Yani regl döneminde 3-4 günlük bir gecikme yaşadım.

Bu ay ikinci kullanışım. Önümüzdeki ay bırakacağım zaten.

Umarım bilgiler işe yarar.

sevgili Nemesis umarım iyi sonuç alırsın.allah gönlüne göre versin.:)

inşallah ne mesizim bu ay olamdı ama bidahaki aya içimde uımut var inşallah hamiş haberini yazacağız ve kutlayacağız :26::26::26:
canımsın sıkma canını allah bilir....

sevgili Nemesis umarım iyi sonuç alırsın.allah gönlüne göre versin.:)

Teşekkür ederim canım, Allah hayırlısını versin...

inşallah ne mesizim bu ay olamdı ama bidahaki aya içimde uımut var inşallah hamiş haberini yazacağız ve kutlayacağız :26::26::26:
canımsın sıkma canını allah bilir....

Hayırlısı olsun canım ne yapalım, daha bir kaderci oldum sanırım, önümüzdeki ay kullanmamaya karar verdim hatta, yarıda kesiyorum tedaviyi. Bu kadar hormon yüklenmesi çok da yararlı değil gibi geliyor. Neyse hayırlısı bakalım...

Geri