Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Şeyma bodur çok sevindim inşallah tez zamanda kavuşuruz bebeklerimize güzel haberlerini bekliyorum cnm benimde bu ay yine gecikti klomen den dolayı ya da hamişimdir artık umutlanmaya korkoyorum bakalım hayırlısı

merhaba 2yıllık evliyim 1yıldır çocuğumuz olmuyor.esimin ve benim muayenelerimizde hiçbir problem çıkmadı.sadece bende östrejen hormonum düşük çıktı.bu ay dr günde 2adet 5gun boyunca klomen ve estrofem verdı.bittiğinde muayne etti 1tane 19mm boyutunde yumurtam olmuş ve kendiliğnden çatlamış.iğne vurulmadım o yuzden.adetıme 8 gun var ara ara kasık ağrım oluyor.artık test yapmaktan korkar oldum.umitlenmekten bile korkuyorum

merhaba 2yıllık evliyim 1yıldır çocuğumuz olmuyor.esimin ve benim muayenelerimizde hiçbir problem çıkmadı.sadece bende östrejen hormonum düşük çıktı.bu ay dr günde 2adet 5gun boyunca klomen ve estrofem verdı.bittiğinde muayne etti 1tane 19mm boyutunde yumurtam olmuş ve kendiliğnden çatlamış.iğne vurulmadım o yuzden.adetıme 8 gun var ara ara kasık ağrım oluyor.artık test yapmaktan korkar oldum.umitlenmekten bile korkuyorum
adetine az kalmış inşallah bu defa ümitlerin boşa çıkmaz hayırlı sonuç alırsın. beklemek zor ama düşünmemeye çalış canım. Rabbim tez zamanda kavuştursun bebeğine.

Gecen ay kullandim bu ayda hamileyim[/QUOTE çok güzel sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza almak nesip olur. Bende kulanyorum bu ikinci ayım adetim normalden 3 gün gecikti geçen ayda 4 gün gecikmeli gelmişti şu an kasıklarımda agrı var bide acıkma hissi sizin beriltileriniz varmıydı ve kulandıgınız aylar gecikmelimiydi şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar yardimci olurmusunuz ben 6 aylık evliyim ve hiç korunmadim doktor kontrolüne gittim ve estradiol seviyesi düşük çıktı yumurtam geç catliyormus dr.bana klomen verdi adetin 4 günü ilaca başladım ve 3 aralıkta kontrole gelmemi söyledi ben korkuyorum ya bebeğim olmazsa die benim durumum da olan lar ve bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olun lutfen

Zelal özdemir çok sevindim inşallah sağ salim alırsın kucagına bende 2 ay kulandım geçen ay adetim gecikmeli geldi bu ayda gecîkti kasıklarımda ağrı var sanki adet olacakmışım gibi sendede oldumu belirtiler neydi lütfen cevabını bekliyorum

Geri