Kocam beni başka bir erkekle aldatıyor

R

rmzavstrya

Forum Okuru
Kocam beni başka bir erkekle aldatıyor
Kocam Beni Başka Bir Erkekle Aldatıyor Arkadaşlar söze nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum. 9 yıllık evliyim her evlilik gibi inişli çıkışlı bir ilişkimiz var. Yurt dışında oturuyoruz burada hiç akrabam yok. Bu nedenle sizinle paylaşmak istedim. bir hafta önce eşimin whatsabını karıştırdım bir erkekle yazışmıştı konuşmaları çok tuhaftı . Düzenli olarak takip ettim yazışmaları adam ona çıplak resimlerini yollamıştı .

İğrenç yazışmalar vardı ben işin cinsellik boyutunda olduğunu düşünürken duygusal bağlamdada biribirlerine bir şeyler yazmışlar birlikte yaşayalım özlüyorum seni gibi tüylerim diken diken oldu 2 çocuğum var ben kime ne anlatıcam ne yapıcam inanın bilmiyorum . Aldatan kadın olsa belki af ederdim bu durum beni ondan iyice soğuttu tiksiniyorum ondan ben şimdi ne yapacağım

kocam beni başka bir erkekle aldattı şimdi ne yapacağım.jpg

KOCAM BENİ BAŞKA BİR ERKEKLE ALDATIYOR Olsa kendinizi benim yerime koyun kızlar sizler ne yaparsınız ? Lütfen bana bir akıl verin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Okuyunca benimde pek inanasım gelmedi ama ya gerçekse ? Eşiniz olacak şahısla konuştunuz mu peki ?

Açıklamayı okumadan konu başlığını okuyunca anlayamadım ne oluyo diye. Böyle bir şeyin yapılması iğrençken eşi olarak buna şahit olmak çok zor bir durum.

Kime ne anlatacağım , ne yapacağım diye sormuşsunuz ya . Bu sizin değil onun sorunu boşayın gitsin.. Hem cinsellik hemde duygusal açıdan kendi cinsine göre bir eğilimi var . Bundan sonra sana ondan hayır gelmez..

Bu tür durumların geri dönüşü kesinlikle yoktur. Bu tür durum dediğim kendi hemcinsine sevgi besleyen hatta ilişkiye giren erkeklerin bu durumdan kurtulmalarının bir yolu olduğunu düşünmüyorum. Dolayısı ile en iyi kararı yine siz vereceksiniz. durum gerçekten zor, ateş düştüğü yeri yakıyor. Yani kadın olsa belki sineye çekilir ama bir erkeğin başka bir erkekle karısını aldatması pek alışagelmiş bir olay değil. Dediğim gibikararı siz vereceksiniz. Bırakın gitsin diyenler boşan diyenler bir çok kişi çıkacaktır ama en iyi kararı siz vereceksiniz başka çareniz yok.

Şahsen bu durumu ben yaşasam heriften soğur ve tiksinirim onu bir daha bırak yatağımda yatırmayı nefes almasına dahi izin vermem. Yani bunlar yan yana geldiğinde herhalde okey oynamadı aralarında duygusal olarak bağ olmasının yanı sıra cinsel birliktelikte söz konusu. Mide bulandırıcı yaaa .. Tercihi beni ilgilendirmez ancak evli olması işleri değiştiriyor boşa gitsin hayatını harcama

Başlığı görünce yanlış yazılmış heralde dedim akıl alır gibi değil boşan demek kolay değil lakin bi kadın değil adam var eşin olacak kişide seçimini yapmış sana düşen en kısa zamanda ondan ayrılman

Arkadaşlar söze nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum. 9 yıllık evliyim her evlilik gibi inişli çıkışlı bir ilişkimiz var. Yurt dışında oturuyoruz burada hiç akrabam yok. Bu nedenle sizinle paylaşmak istedim. bir hafta önce eşimin whatsabını karıştırdım bir erkekle yazışmıştı konuşmaları çok tuhaftı . Düzenli olarak takip ettim yazışmaları adam ona çıplak resimlerini yollamıştı .

İğrenç yazışmalar vardı ben işin cinsellik boyutunda olduğunu düşünürken duygusal bağlamdada biribirlerine bir şeyler yazmışlar birlikte yaşayalım özlüyorum seni gibi tüylerim diken diken oldu 2 çocuğum var ben kime ne anlatıcam ne yapıcam inanın bilmiyorum . Aldatan kadın olsa belki af ederdim bu durum beni ondan iyice soğuttu tiksiniyorum ondan ben şimdi ne yapacağım

Ekli dosyayı görüntüle 85688
Böyle birisi ile bir daha mutlu olamazsın. Saygı duy onun da kararına ve ayrıl. Çocuklarına da büyüyünce kendisi durumu açıklar. Senin yapman gereken bi şey yok şu saatten sonra

Geri