Kocam beni başka bir erkekle aldatıyor

• Konbuyu başlatan rmzavstrya
R

rmzavstrya

Forum Okuru
Kocam Beni Başka Bir Erkekle Aldatıyor Arkadaşlar söze nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum. 9 yıllık evliyim her evlilik gibi inişli çıkışlı bir ilişkimiz var. Yurt dışında oturuyoruz burada hiç akrabam yok. Bu nedenle sizinle paylaşmak istedim. bir hafta önce eşimin whatsabını karıştırdım bir erkekle yazışmıştı konuşmaları çok tuhaftı . Düzenli olarak takip ettim yazışmaları adam ona çıplak resimlerini yollamıştı .

İğrenç yazışmalar vardı ben işin cinsellik boyutunda olduğunu düşünürken duygusal bağlamdada biribirlerine bir şeyler yazmışlar birlikte yaşayalım özlüyorum seni gibi tüylerim diken diken oldu 2 çocuğum var ben kime ne anlatıcam ne yapıcam inanın bilmiyorum . Aldatan kadın olsa belki af ederdim bu durum beni ondan iyice soğuttu tiksiniyorum ondan ben şimdi ne yapacağım

kocam-beni-baska-bir-erkekle-aldatti-simdi-ne-yapacagim-jpg.85688 Kocam beni başka bir erkekle aldatıyor Melekler Mekanı Forum

KOCAM BENİ BAŞKA BİR ERKEKLE ALDATIYOR Olsa kendinizi benim yerime koyun kızlar sizler ne yaparsınız ? Lütfen bana bir akıl verin.

Ecem ;)

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Okuyunca benimde pek inanasım gelmedi ama ya gerçekse ? Eşiniz olacak şahısla konuştunuz mu peki ?

Ç

Çileksi

Yeni Üye
Üye
Açıklamayı okumadan konu başlığını okuyunca anlayamadım ne oluyo diye. Böyle bir şeyin yapılması iğrençken eşi olarak buna şahit olmak çok zor bir durum.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Kime ne anlatacağım , ne yapacağım diye sormuşsunuz ya . Bu sizin değil onun sorunu boşayın gitsin.. Hem cinsellik hemde duygusal açıdan kendi cinsine göre bir eğilimi var . Bundan sonra sana ondan hayır gelmez..

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Kime ne anlatacağım , ne yapacağım diye sormuşsunuz ya . Bu sizin değil onun sorunu boşayın gitsin.. Hem cinsellik hemde duygusal açıdan kendi cinsine göre bir eğilimi var . Bundan sonra sana ondan hayır gelmez..
Bosan demesi kolay ortada iki çocuk var bence eşinle bu durumu konuş çok üzüldüm canım inşallah rabbim doğru yola donderir

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu tür durumların geri dönüşü kesinlikle yoktur. Bu tür durum dediğim kendi hemcinsine sevgi besleyen hatta ilişkiye giren erkeklerin bu durumdan kurtulmalarının bir yolu olduğunu düşünmüyorum. Dolayısı ile en iyi kararı yine siz vereceksiniz. durum gerçekten zor, ateş düştüğü yeri yakıyor. Yani kadın olsa belki sineye çekilir ama bir erkeğin başka bir erkekle karısını aldatması pek alışagelmiş bir olay değil. Dediğim gibikararı siz vereceksiniz. Bırakın gitsin diyenler boşan diyenler bir çok kişi çıkacaktır ama en iyi kararı siz vereceksiniz başka çareniz yok.

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
Şahsen bu durumu ben yaşasam heriften soğur ve tiksinirim onu bir daha bırak yatağımda yatırmayı nefes almasına dahi izin vermem. Yani bunlar yan yana geldiğinde herhalde okey oynamadı aralarında duygusal olarak bağ olmasının yanı sıra cinsel birliktelikte söz konusu. Mide bulandırıcı yaaa .. Tercihi beni ilgilendirmez ancak evli olması işleri değiştiriyor boşa gitsin hayatını harcama

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Başlığı görünce yanlış yazılmış heralde dedim akıl alır gibi değil boşan demek kolay değil lakin bi kadın değil adam var eşin olacak kişide seçimini yapmış sana düşen en kısa zamanda ondan ayrılman

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
rmzavstrya' Alıntı:
Arkadaşlar söze nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum. 9 yıllık evliyim her evlilik gibi inişli çıkışlı bir ilişkimiz var. Yurt dışında oturuyoruz burada hiç akrabam yok. Bu nedenle sizinle paylaşmak istedim. bir hafta önce eşimin whatsabını karıştırdım bir erkekle yazışmıştı konuşmaları çok tuhaftı . Düzenli olarak takip ettim yazışmaları adam ona çıplak resimlerini yollamıştı .

İğrenç yazışmalar vardı ben işin cinsellik boyutunda olduğunu düşünürken duygusal bağlamdada biribirlerine bir şeyler yazmışlar birlikte yaşayalım özlüyorum seni gibi tüylerim diken diken oldu 2 çocuğum var ben kime ne anlatıcam ne yapıcam inanın bilmiyorum . Aldatan kadın olsa belki af ederdim bu durum beni ondan iyice soğuttu tiksiniyorum ondan ben şimdi ne yapacağım

Ekli dosyayı görüntüle 85688
Böyle birisi ile bir daha mutlu olamazsın. Saygı duy onun da kararına ve ayrıl. Çocuklarına da büyüyünce kendisi durumu açıklar. Senin yapman gereken bi şey yok şu saatten sonra

M

mehmet mustafa kaya

Forum Okuru
gerçekten de alışıla gelmiş bir durum değil o insandan sana hayır gelmez tabi son karar senin ama ben çocuklara olan piskolojiye üzülüyorum geçmiş olsun ne diyelim bence de boşa o zaten bir erkekle cinsellik ve duygusal olarak bağ varsa genelde birbirlerinden vazgeçemezler midem bulanıcak ya nasıl iğrenç bir durum bilemiyorum yani kimsenin tercihi beni ilgilendirmez ama mide bulandırıcı bu nasıl bir tercih ya

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Mehmet sizin de belirttiğiniz üzere malesef mide bulandırıcı bir durum ama biz onların açısından durum nedir duygusallık cinsellik vs bilemiyoruz ki. Burada bu konuyu açan arkadaşa ayrılmaktan başka bir şey düşmez gibi geliyor bana da. Tabiki tercih kendisiniz. Ben olsam bir saniye durmam açıkçası...