Kocam benimle hic ilgilenmiyor

27 yasindayim 6 yıllık evliyim.
Eşimle senede 3 4 kere ilişkiye giriyoruz.
Bu konuları konuşmak istemiyor yine de konuşmaya çalışıyorum. Sorun ney? Sorun yok. Beni seviyor biiyorum. Beğenmiyor musun? Zevk mi almıyorsun? Başkasını mı seviyorsun? Tercihlerin mi farklı? Hepsini sordum. Cevap hep aynı. Senle alakası yok. Sorun da yok. Aklıma cinsellik gelmiyor. Geldiğinde de yorgun olduğum için gecistiriyorum. Bencillik ediyor bende bir insanım ve benimde arzularim var bunları hiçe sayıyor.
Çalışma saatleri uzun ve yorucu. Eve çok yorgun geliyor kabul ediyorum ama bu dönemsel bir şey değil hep böyle 6 sene idare ettim daha ne kadar etmeliyim ki.
Bende kadinligimı hissetmek istiyorum. Mutlu olmak istiyorum. Artık hep kafamda bu soru var. ^Neden neden neden?!^ bu beni agresif bir insan yaptı. En son temmuzda bayramın 1. Günü birlikte olduk ondan sonra hiçbir şey yine yok kendimi sapık gibi hissettiriyor sanki anormal olan benim. Bugün bari birlikte güzel vakit geçirelim islerini erken bitir gel dedim ^ufff senin aklın yine nerde ben biliyorum ben isimin derdindeyim sen ne derdinde^ dedi. Artık zoruma gidiyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bana yol gösterin

aynı dertten müzdaribim kardeş.. hiç değişen bişey yok aksine ben böyle yaşamaya alıştım. sadece bazen evlilik bu mu ben kadınmıyım vs kendimi sorguluyorum. eşimi çok seviyorum asla onsuz bi günü düşünemiyorum ama bazen keşke bekar olsaydım en azından bu kadar gururum kırılmazdı diyorum

Geri