Kocamın asker sonrası psikolojisi nasıl düzelir?

zümrasu

Yeni Üye
Üye
Kocamın asker sonrası psikolojisi nasıl düzelir?
Merhaba , kocam askerden geleli 6 ay oluyor. gelmeden 2 ay önce ilgisizliğiyle başladı herşey. aile eğitimcisiyim ama kendime hiçbir faydam yok. eşimin oradaki alışkanlıkları tabiki çok üzüyor beni. mesela kötü sözler, inanç eksikliği,ve sürekli film oyunla zaman geçirmesi.... yaklaştığımda rahatsız olması... hatta dün dedi ki , iş yerinde boş boş otursam daha iyi. eve gelmek istemiyorum dedi. evet onun yaptığı çokbüyük hataları gördüm ve yaptınmı diye sordum çoğu kez inkar etti ama özellikle araştırmadım hep karşıma çıktı mesela gmailin geçmişini silerken..istemeden üzerine gittim belki sorarak bile.. şimdi en ufak birşeyin hakkında biraz fazla konuşsam mesela iki cümle kursam bağıryor. ayrıca bilgilerimin faydası yok çünkü duygusallığım nasıl davranmam gerektiğinin önne geçiyor. psikoloğa bi kere götürdüm. dediki geç kalmışsınız. sorun birbirinizi anlamamnız dedi. diğer dr arkadaşım dedi ki sana fena zıtlaşmış . şok etkisi belki düzeltir dedi. bitirmeye karar ver dedi . verdim ve bavulu topladığımı görünce konuşmk istedi, gitme ,seni seviyorum dedi ve ağladı eşim.bana çok kızgın sanırım en büyük sorunumuz film bağımlısıydı . benden çekindiği için izlemiyor bende ddm ki tamam iğreniyorum açık seçik filmlerden ,ama sen izleyebilirsin lütfen benden çekinme sakın dedim , demez olaydım...çok fena kızdı...sürekli ağlamamla ve beni kovmasıyla tekrar yanına gitmemle iyice acizleştim gözünde.. ondan uzak duramıyorum ..lütfen n eyapmam lazım

cnm esın askerden yenı gelmıs bıraz zaman ver onuınla ılgılenme cok fazla bu süreçte kendıne vakıt ayır ne bılım süslen püslen kuaföre gıt bakım yaptr saclarını degıstr ayarlayabılıyorsan güzel bı otelden yer ayırt kısa da olsa tatıl ıyı gelecektır sıze sende o fılm ızlerken mısır patlat sıkma sende adamı ıyıce dısarda bısıler aramasını ancak bu sekılde engelleyebılrsın esını cok boğma ama bırkmada nasıl bırakmayacksın yanına gtme onun gelmesını sağla yanına ne bılım güzel gıyın süslen ama esıne zmaan ver bu sekılde bırak o sana yaklaşsın cnm emın ol duzelır senı sevıyor bak gondermems sonuçta kımseyı dınleme yuvanı kolay bozma cnm ıns duzelrsınz

teşekkür ederim . yazın çok iyi geldi . zaten dediğin gibi.. yalnız ben sabredemiyorum geri durmaya.. zaten ailesi vs ayrılmamıza sebeb olacaktı . birde o sorunlardan tpkili ama haklı olduğumu bilio. yalnız ailesine de bişe diyemiyo. sağol canım deniycem inş

Cnm benm onemli ddeil herzaman dertleselim evlilik zor kuruluyor kolay bozmak ne getirir ki rabbjm de sevmio bosanmalari hem bosver cnm sen ama drdiklerimi yap bak nasil duzelecek gor sabir sabir

Benzer Diğer Konularımız !

Geri