Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

ben katılmıyorum bazı erkekler ne yapsanızda aldatır.ben esimle okadar ilgileniyorum cok üstüne titriyorum yinede gözü dısarda...her ay farklı bir kadında nette sohbetlerini görüsme istegini iltifatlarını görüyorum.kavgalar oluyo haliyle ama düzelmiyo.kimileri böyle bozuk işte.

Kocamı Bağlamalıyım

Yahu kocayı duayla bağlamak vs ne bilim bana göre biraz ters ya. Yani ne demişler tosbaaa gibi kocan olsun arasın yuvarlansın evini bulsun :D:D:D

Bende katılmıyorum çünkü hepsini yaptım olmadı ,erkeğin karakteri her şeye müsait olunca sen istediğin kadar üstüne düş olmuyo ne yaparsan yap hele bencil bi erkekse sadece kendi düşünüyorsa işte kadın çırpındıkça bi şeyleri kurtarmaya çalışdıkça ne yaparsa yapsın boş erkeğe bağlı yani

erkekler yaninda otururken gozuyle bile aldatir.hicbi erkek aldatmaycak diye kural yoktur.ustune titresende ayagin altina paspas olsanda bile cani istedigi gibi davranir ve bildigini yapar.ve her erkek aynimidr degildir belk ama coguda aldatmaya elverislidir ..

bende diger arkadaslara katiliyorum.

Bence: evlenince kadin daha fazla kendisine bakmali. nedense bizim insanlarda - simdi genelleme degilde - cogu kendisini saliyor. Halbuki en önemli zamaninda birakiyorlar :) Esine hep güzel görünmelisin - tabii evde rahat gezicen falan.. ama disari ciktiginda bakimli olmalisin. Bu full makyaj anlamina gelmez - ama biraz makyaj biraz kilik kiyafete özen göstermek cok "zor" bir is degil.

Ha bide tartismanin hic birisi 3. kisiye anlatilmaz.. öyle yapildigi an olaylar dahada büyür.

ha bide kaynana konusu niye bu kadar uzalitiyorsa? bence Kaynana diye bisey yok - ANNE var.. onu siz anneniz gibi görüpte yumusak dilli olupta, iyi davrandikdan sonra, sorunlu baslasa bile isler - hersey düzelir insaallah.. Bosuna dememis atalarimiz "Tatli dil, yilani delikinden bile cikartir" diye :)

ne yapacağım bilemiyorum

ben 8 aylık ewliyim oradan yazılandan fazlasını yapıyorum diyebilirim ama anlasamadığımız noktalarda war.bizim tek eksiğimiz karşılıklı düşünme eşim sadece benm kılıfıma gel ben mutlu olurum mutlu olursam mutlu ederim diyor.açık açık benm dediğimi yapmazsan git ewinede dedi. ne yapacağım bilemiyorum bugün beni aldattığını da öğrendm ne yapacağımı bilmiyorum...

Geri