Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

bunların dışında bir de kadında hiçbir eksik yokken aldatanlar var ,işte öyleleri için hiç eve bağlamaya uğraşılmaz doğrusu ,o iş bitmiş demektir ,gözü bu şekilde dışarda olan adamı neden eve bağlamaya uğraşayım ki ,defolsun gitsin..

Kocişim olcak şahsiyetin gözü dışarıda deil daha ama hele bi olsun o gözleriyle burnunun yerini değiştiririm:D Sonra burnu dışarda kalır hahaha

ben katılmıyorum bazı erkekler ne yapsanızda aldatır.ben esimle okadar ilgileniyorum cok üstüne titriyorum yinede gözü dısarda...her ay farklı bir kadında nette sohbetlerini görüsme istegini iltifatlarını görüyorum.kavgalar oluyo haliyle ama düzelmiyo.kimileri böyle bozuk işte.

kesinlikle sana katılıyorum bazı erkeklere ne yapsan da aldatıyor.ben de 11 yıllık evliyim ve gerçekten kocamın üstüne titriyorum ama ne yaparsam yapayım dediğin gibi hep aldatılıyorm.gerçekten onu evde tutabilmek için herşeyi yapıyorum gece çocuk uyuduktan sonra onun için giyiniyorum süsleniyorum ama yetmiyor ben ne yaparsam yapayım hep gözü dışarda ben 11 yıllık evliliğimde 11 defa onunla gezmeye gitmedim oysa arkadaşları ve sevgilileriyle sık sık geziyor ve bende ya resimlerini ya videolarını görüyorum tabii sorduğumda yanımdaki sadece arkadaşım sen ne kadar kıskançsın bi insanın arkadaşı olamazmı aklın hep başka şeylerde seni bıraksam ilk yapıcağın iş aldatmak olur diyip sesimi kesiyor.vee üstüne üstlük ben bunları çekiyorum çekmek zorundayım kaçtım ona onunla evlenmek için kaçtım şimdi yüzüm tutmuyor aileme kocam beni aldatıyor ayrılcam demeye.oysaki desem annem ve babam hiç sorun çıkartmadan kabul ederler bu durumu ama daha ufacık bi kavgamızdan bile haberleri yok.anlatsam onlara üzülürler ve 2 dk bırakmazlar beni kocamın yanında ama yüzüm yok onlara bunları anlatmaya ben 11 yıl önce bu lanet olası adam yüzünden onları yüz üstü bıarakıp kaçtım çok üzdüm onları ozamanlar 10 yaşında olan kardeşim çok ağlamış günlerce şimdi onlara ben bu adam için sizi bıraktım ama bakın görün o beni aldatıyor onun için sizin kollarınıza sığınmak istiyorum diyemem.

off neyse kafanızı şişirdim ama gerçekten sizinle paylaşmak beni rahatlattı

bende diger arkadaslara katiliyorum.

Bence: evlenince kadin daha fazla kendisine bakmali. nedense bizim insanlarda - simdi genelleme degilde - cogu kendisini saliyor. Halbuki en önemli zamaninda birakiyorlar :) Esine hep güzel görünmelisin - tabii evde rahat gezicen falan.. ama disari ciktiginda bakimli olmalisin. Bu full makyaj anlamina gelmez - ama biraz makyaj biraz kilik kiyafete özen göstermek cok "zor" bir is degil.

Ha bide tartismanin hic birisi 3. kisiye anlatilmaz.. öyle yapildigi an olaylar dahada büyür.

ha bide kaynana konusu niye bu kadar uzalitiyorsa? bence Kaynana diye bisey yok - ANNE var.. onu siz anneniz gibi görüpte yumusak dilli olupta, iyi davrandikdan sonra, sorunlu baslasa bile isler - hersey düzelir insaallah.. Bosuna dememis atalarimiz "Tatli dil, yilani delikinden bile cikartir" diye :)

sen galiba hayatin kendisi ile tam yüzlesememissin ondan böyle konusuyorsun..kaynanan yada senin deyiminle annen varsa o zaman konusalim canim...
#
ve bu arada bu yaziya katilmadigim cok yerleri var katildigimin disinda ...

senin kocan tam bir ö...müş şahsen ben öyle bir insanla 1 gün bile evli kalmam sana işine gelmezse evine git diyebildiğine göre onun için sen bir hiçsin demekki.üstelik seni bir kere aldattıysa emin ol yaşı yetip işi bitene kadar devam edecektir.kimse bulunmaz bursa kumaşı değildir ama kocan kendini öyle sanıyor galiba ona öyle olmadığını göster.nasılmı herşeyden önce kararlı gururlu ve akıllıol ve onada yansıt.bana kocam bir kere git dedi dediğine bin piman oldu hemen kararımı verdim gitmeye gururum zaten kalmama izin vermezdi aciz değilim çünkü ancak akılsızlar acizdir sonuçta şimdi mutluyum asla ezmem ve kendimi kimseye ezdirmem.kendine sor ben mutlumuyum gerçekten bu insanla bir ömür geçermi bu insan benim istediğim gibi bir eşmi eğer hepsinin cevabı olumsuzsa şimdiye kadar o adamla boşa vakit harcamışsın hele çocuğunda yoksa bırak kendi çöplüğünde ötsün dursun dünyaya bir dahamı geleceksin

çaresiz

doğru söylüyorsunuzda hep hata kadında olmaz birazda erkekte arasanız her zaman ezilen kadın oluyor erkek evde durmasa kadın ne yapabilir mesela kadın bir hazırlık yaptı eşini beklerken o dışarıda gelmese kadın üzülmezmi ya erkeklerin ve kadınların arasındaki bu fark nedir hep ağlayan üzülen ilgisiz kalan kadın yinede kadın suçlanıyor bundada bir pay biçseniz erkek milletine

güzel bir paylaşım ama 100 de 100 modellenemez. bazı erkekler vardır dünyanın tüm kadınlarından ilgi görse yine de maymun iştahla aldatabilir. bilmiyorum ya bence evlenecek çiftler kampa alınmalı. yada uygunluk derecesi ölçülmeli vs. nişanlıyken pervane olan erkek evlenince ben liderim moduna girer. yuvayı dişi kuş yapar evet ama hala bekar gb davranmaya calışan bir erkeğe hiç bir cazibe işe yaramaz. hele ki gel git akıllı olup ailesiye eşini çatıştıracak kadar pısırıksa ( tabi anneye pısırık yoksa bu tip genelde eşe aslan kesilir) bu kadın ne yapsın? evlilik özveri istiyor evet ama tek taraflı özveri olmaz...
sadece yuva ayakta tutulur evlilik yaşanmaz. yazık değil mi kadına?

bence bazi bilgiler cok sacma,adamlar istediklerini yapsinlar borc harc ev gec gelme vs. sonrada kadin sorunca dir dir ediyo olsun,hatta calisan cocugu olan ayni zamanda ev isleri yapip eve katkida bulunan kadinin ellerinden öperim ben, nedense bunlari yapan kadin ilgisiz oluyo, kusura bakmayin ozaman adamda rahatsiz oluyorsa, eve hizmetci, cocuga bakici, iki kat kazanc elde etsin, karisida sirf kocasiyla ilgilensin,,neymis ilgisizlikmis!!!

ben katılmıyorum bu yazdıklarınıza acaba evlendikten sonra erkekler ne kadar kendileri gibi kalıyorlar ama aldatılan kadın olunca suçlananda o oluyor üzerine titreyincede bunaldım der bu erkekler ne yapsan memnun edemezsin

Geri