Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

bilgiler doğru söylüyor kızlar.annesiyle hep sürtüştük problem yaşadık ve ben onu hep olumsuz eleştirdim, onu hep kötü yaratıklara hayvanlara çizgifilm kahramanlarına benzettim, ona ilgi göstermek yerine ilgi görmeyi bekledim ve surat astım. sonuç mu:( eşim beni aldattı ve ben 2 yıl sonra farkettim. mesajlarını yakaladım. ben çok güzel ve bakımlı bir kadınım, fiziğim çok düzgün ve hemen hemen her erkeği etkileyebilecek cazibem var. ama bu hataları yaptığımdan kocam için güzelliğimin fiziğimin hiçbir anlamı kamadı. şimdi onu yeniden kazanmaya çalışıyorum. benim için dua edin nolur, sonumuz meçhul yalnız allah biliyor. allah hepimize yardım etsin.

aynı benim eşimde öyle anlayamıyorum hep saygı bekliyo ama hiç gösterdgini görmedim

nedense hep benim dedigim olsun modundalar o beni baskalarının yanında rencide ediyo ben farketmeden onu rencide etsem düşman oluyorum sevmiyo işte öyle bunaldım ki dua ediyorum derdimi allahtan baska kimse bilmiyo sana bşey diyim ben allah insanı sınarmış sabredicek mi bu kulum dye işaallah yüce allahm sanada benim gbi çaresizlerede yardım eder

aynı benim eşimde öyle anlayamıyorum hep saygı bekliyo ama hiç gösterdgini görmedim

nedense hep benim dedigim olsun modundalar o beni baskalarının yanında rencide ediyo ben farketmeden onu rencide etsem düşman oluyorum sevmiyo işte öyle bunaldım ki dua ediyorum derdimi allahtan baska kimse bilmiyo sana bşey diyim ben allah insanı sınarmış sabredicek mi bu kulum dye işaallah yüce allahm sanada benim gbi çaresizlerede yardım eder

ben yazılanların hiç birine katılmıyorum herzaman kadının elinde olacak diye birşey kesinlikle yok eğer kocanızın soyu, kanı bozuksa ahlak ve din kuralları yoksa istediğinizi yapın ağzınızla kuş bile tutsanız nafile

evet biraz kadınlarada rol düşüyo bazen bizde evdi işti onları ihmal edebiliyoruz.ama şöylede bir gerçek var akacak kan damarda durmaz.yani istediğiniz kadar dört dörtlük olun içinde varsa yapar.ama tavsiyem şudur eşinizle birbirinizin en iyi arkadaşı olun.her konuda sohbet edin dertleşin herşeyden önce arkadaş olunca o zaman eşiniz evinde vakit geçirmekten mutlu oluyo.

- - - Updated - - -

bilgiler doğru söylüyor kızlar.annesiyle hep sürtüştük problem yaşadık ve ben onu hep olumsuz eleştirdim, onu hep kötü yaratıklara hayvanlara çizgifilm kahramanlarına benzettim, ona ilgi göstermek yerine ilgi görmeyi bekledim ve surat astım. sonuç mu:( eşim beni aldattı ve ben 2 yıl sonra farkettim. mesajlarını yakaladım. ben çok güzel ve bakımlı bir kadınım, fiziğim çok düzgün ve hemen hemen her erkeği etkileyebilecek cazibem var. ama bu hataları yaptığımdan kocam için güzelliğimin fiziğimin hiçbir anlamı kamadı. şimdi onu yeniden kazanmaya çalışıyorum. benim için dua edin nolur, sonumuz meçhul yalnız allah biliyor. allah hepimize yardım etsin.
Allah yardımcın olsun umarım eşinle herşeyi düzeltirsiniz yuvanız eski mutluluğuna geri döner.

bende pek katılmıyorum belkı kısmen dogru olabılır ama ben esımle 4 sene gorustum ve bırlıktede oluyorduk bu zaman ıcınde ona ragman benı aldatma gırısıınde bulundu ben bıtırmek ıstedıgımdede gunlerce agladı bırdaha olmıcak falan fılan ne yazıkkı affettım sonra evlendık hamıleydım tamı hamılelık pısıkolojısı kılolar falan derken oglum dogdu 4 aylıkken esım yıne benı aldattı kı ben o sıra oglumu anneme bırakıp ıse baslamıstım borclarımızı odeyelım dıye hem ev hem cocuk hem ıs sonucta robot degılız bızde ınsanız azcıkta erkekler ozverılı olsa bızı mutlu etseler gercekten bız onları dahada cok mutlu ederız bu arada hala evlıyım ama oyle boyle ıste ne kadar ıyı davranablırımkı o duyguyu yasadıktan sonra hıc bısey duzelmıyo ıste allah hayırlı ınsanlarla karsılastırsın herkezı ve hepımıze sabır versın ınsallah.....

Anlasim

Anlamdigim herseynkadindan bekleniyoooo bunkari neden erkek degilde herzaman kadin yapmaya gerekiyooo hayret yaa

katılıyorum arkadaşa her şey iki taraflıdır benim eşim evde ama internet başında telefonları şifreli ne yapabilirim aldatıyormudur
beni acaba

Geri