Kocası oral seks isteyen kadınlar yardım lütfen

D

drtliyimkizlar

Forum Okuru
Kocası oral seks isteyen kadınlar yardım lütfen
Kocası oral seks isteyen kadınlar KOCAM BENDEN ORAL SEX YAPMAMI İSTİYOR

Kızlar selamlar 2 aylık evliyim eşimle çıktığımız dönemde de böyle bir şey olmadı öpüşme koklaşma o kadar her şeyin ilk geceye kalması gerektiğini düşündüğümü ona önceden söylemiştim. Güzel bir cinsel hayatımız var şükür sorun yok dün eşim bana ben senden oral sex yapmanı istiyorum dedi hayır dedim tabiki ama baya bozuldu kocanız sizden bunu yapmanızı istiyor mu ? Bana nasıl tavsiyede bulunacaksınız yapmalımıyım anlamadım :(

Ya benimde eşim istiyor haramdan ziyade gözü dışarıda olmasın diye yapıyorum yapacak bişey yok napim

:oops::oops::oops: zaten gözü dışarda olsa sen ne yapsan da dışarda olur ki yapma çok günah birde iki gün sonra büyük aptestini tutamasın o zaman çok pişman olacaksın demedi deme

Canım iki tarafın rızası olduktan sonra haram değil ki? Sadece meninin ağza gelmesi gibi sapik durumlar için sıkıntı doğuyor. Onun dışında normal sevisme tarzı olduğunda eşler rizaliysa bir sıkıntı yok.

Çokta önemli değil yapmadanda olur yani
CEVAP:
Erkek veya kadın için mastürbasyonu yasaklayan doğrudan bir âyet ve sahih bir hadis yoktur. Eşlerden birinin mastürbasyon yapması; cinsel görevini aksatması durumunda- eşe zulüm olacağı için haramdır. İhtiyaç yokken mastürbasyon yapılması ise hayat maddesinin israfıdır. İsraf' ise haramdır. Ancak arzular şiddetlenir de zinaya düşme tehlikesi belirirse mastürbasyon caiz olduğu gibi vacib/yapılması gerekli bir görev olur.

Bilgilendirme için yazıyorum. Oncelikle Oral seks basitçe ağız yoluyla eşinin cinsel organını uyarmak demektir. Yukarıda bir arkadaş bunu anal seks ile karıştırmış. Anal seks arka taraftan cinsel birleşmedir ve dinen haram olan budur. Oral seks ile ilgili olarak hijyene dikkat edildiği ve eşlerin ikisininde rıza gösterdiği durumlarda dinen bir sakınca yoktur. Bunu kendinizde araştırabilirsiniz. Bununla ilgili çok fazla kaynak var. Ayrıca bu tek taraflı bir durum değildir. Eşiniz sizden isteyebildiği gibi sizde ondan isteyebilirsiniz. Önemli olan rızanın olmasıdır. Bilginiz olsun.

Yapman gerekiyor, yoksa kocan elâlemin karısına muhtaç kalacak, senin "yapıyorum" dediğin şeyleri başkası ile yapmaya çalışacak.
Karı ile koca arasına girilmez, olacaklara katlanırım da diyebilirsin.

Geri