Kocası Terkedince Anne Vahşeti Yaşandı

• Konbuyu başlatan SadmiN
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Melekler, pek duymaya alışmadığımız, alışmak istemediğimiz haber Antalya'dan geliyor. Elif isminde 20 yaşındaki bir kadın, Kocası Bahattin'in evi terkederek memleketine dönmesi üzerine durumu kabullenemiyor. Buraya kadar her şey normal ama sonra kadın bunu hiç bir şekilde kabullenmeyip, Eşi Bahattin'e gözdağı vermek için " Ben İntikamımı Böyle Alırım " diyerek iki çocuğuna dünyayı zindan ediyor. Sitemizin Gebelik bölümünden binlerce kadın bebek sahibi olmak için her türlü soruyu bizlere yönelsin Rabbim bana nasip et desin Bu kadının yaptıklarına diyecek bir şey bulamıyorum. Allah Senin Gibi Kadının..... Devamını haber sonrasında sitemize kayıt olmadan yorumlarınız ile okunabilecek ve yayınlanabilecek şekilde iletirseniz yayına alırım.

Olay, Irak'ta bulunan dedenin, Elif D.'nin çocuklarını dövme görüntüsünü polise ulaştırmasıyla ortaya çıktı. Görüntüleri ihbar kabul eden polis, dün akşam Kepez ilçesindeki eve operasyon düzenledi. Evde kimseyi bulamayan polis, Elif D.'nin çocuklarıyla hastanede olduğunu belirledi. Kepez Devlet Hastanesi'ne giden polis, burada tedavi gören Y.'nin yanında olan Elif D.'yi gözaltına aldı. Anne Elif D. ve büyük oğlu J., polis merkezine götürüldü. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Elif D., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Resmi Görmek İçin Tıklayınız
dayak-yiyen-cocuklar-jpg.84295 Kocası Terkedince Anne Vahşeti Yaşandı Melekler Mekanı Forum

'İNTİKAMIMI BÖYLE ALIRIM'

Polisin delil olarak el koyduğu görüntülerde, anne çocuklarını dövüyor. Bu sırada da eşi Bahattin D.'ye hitaben, "Bak görüyorsun çocuğunu ağlıyor. Ne yemek yemiş, ne altını açmışım. Hele gel evimin haline bak. Bak bak, gördün nasıl ağlıyor" dediği duyuluyor. Kadın, küçük oğlu Y.'yi tokatladıktan sonra ise "Babanız yapıyor. Ama benim yapabileceğim bir şey yok. İkinci çocuğuna geliyorum. Bak görüyor musun nasıl korkuyor. Bahattin yapıyor size bunu. Gördün mü intikamımı böyle alırım. Benimle iyi geçineceksin. Seni tehdit ediyorum. Öldürürüm, gebertirim" diyor.

Resmi Görmek İçin Tıklayınız
anne-vahseti-dayak-jpg.84296 Kocası Terkedince Anne Vahşeti Yaşandı Melekler Mekanı Forum

Değerli misafirlerimiz ve segili melekler, Videoları da var ama ben sorumlu yayıncılık gereği ne izledim ne de buradaki sitemden yayınlamayı düşünüyorum. Şimdi yorumlarınızı alalım. Lütfen kızlar, yayınlanabilir şekilde yazın ki yayına alabileyim.

Allah Böyle Annelerin belasını versin demeden de geçemiyorum. Benimde evlatlarım var ve yüreğim bu tür şeylere asla ama asla dayanmıyor.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Allah senin gibi annenin belasını versin ne istedin küçücük çocuklardan o.....u

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
THESECRET Güncel Haberler 0
laetitia Güncel Haberler 3
laetitia Güncel Haberler 7
Gül Hanım Güncel Haberler 1
Moss Güncel Haberler 2
PaSikA Güncel Haberler 0
ρємвє_мєℓєк Güncel Haberler 3