Kokulu beyaz yoğun akıntı yaşayanlar bu neydi

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Kokulu beyaz yoğun akıntı yaşayanlar bu neydi
Merhaba ablalarım size bir soru sormak istiyorum dün doktora gittim ve pek ilgili değildi benim uzun bir süredir beyaz yoğun kremsi akıntım var koku yanma kasıntı asla Yok doktor sadece stresli bi insan mısın dedi ne demek istedi anlamadım bu akıntı sebebi nedir

Yeteri kadar su tüketmiyorsanız akıntınızın kıvamı değişebilir. Enfeksiyon , iltihap gibi bir durum söz konusu olsa hekiminiz sizi bilgilendirir ilaç reçete ederdi. Genelde bir anda akıntının kıvamı kalınlaştıysa durum su tüketmeme ile ilgilidir.

Yeteri kadar su tüketmiyorsanız akıntınızın kıvamı değişebilir. Enfeksiyon , iltihap gibi bir durum söz konusu olsa hekiminiz sizi bilgilendirir ilaç reçete ederdi. Genelde bir anda akıntının kıvamı kalınlaştıysa durum su tüketmeme ile ilgilidir.
[/QUOTE aslında çok su içen biriyim doktorun çok stresli misin demesine anlam veremedim ablacım evet ben yoğun stres altındayım stres akıntıyı tetikler mi

Stres vajinal akıntıyı etkiler , öyleki bazı kadınlar stres kaynaklı vajinal kuruluk yaşayabilir. Kendinizi çok fazla inceliyorsunuz selin . Rahatsız edici bir durum olmadığı müddetçe kendinizi fazla dinlemeyin.

Stres vajinal akıntıyı etkiler , öyleki bazı kadınlar stres kaynaklı vajinal kuruluk yaşayabilir. Kendinizi çok fazla inceliyorsunuz selin . Rahatsız edici bir durum olmadığı müddetçe kendinizi fazla dinlemeyin.
Evet kendimle ilgili çok takıntılıyım herseyi en ince ayrıntısına kadar inceliyorum maalesef durup durup vajinama parmagımı sokuyorum

Geri