Kolay mozaik pasta

G

gullu_23

Forum Okuru
Kolay mozaik pasta
bisküvili pasta tarifleri mozaik pasta kolay tarifleri kolay mozaik tarifi
mozaik_pasta[1]-15b.jpg

BİSKÜVİLİ MOZAİK PASTA

Kek İçin Malzemeler

100 gr tereyağı
1.5 çay bardağı toz şeker
1.5 çay bardağı süt
4 yemek kaşığı kakao
350 gr pötibör bisküvi

Üzeri için
İri dövülmüş antep fıstığı

BİSKÜVİLİ PASTA TARİFİ
Tereyağını eritin. Şeker, süt ve kakaoyu ekleyip karıştırın. Bisküvileri küçük parçalara ayırıp karışıma ilave edin ve iyice harmanlayın. Dikdörtgen bir servis tabağına streç folyoyu serin. Üzerine dikdörtgen olacak şekilde karışımı aktarıp folyoyu karışımın üzerine kapatın. Elinizle üçgen şekil verin. Derin dondurucuda 3 saat bekletin. Buzdolabından çıkarıp üzerini bol miktarda iri çekilmiş antep fıstığı ile süsleyin. Pasta servis tabağına alın.

mozaik-pasta-1-8564.jpg

Canım güzel ve lezzetli bir tarf vermişsin emeğine sağlık olsun tarifin görsel olması sitemiz ve konun için önemli olduğudan bende bir katkıda bulunarak mozaik pastanın görselini ekledim:)

öff hafta sonu mozaik pasta yap pazartesi getir diolardı o aklıma geldi bu konuyu görünce amannn yaptığın güzle olunca hep istiolar napcam ben yaa :D:D:D:D ama mozaik de güzel yaparım hee :D:D:D:D

çokda mütavaziyiz canımmmhahaha Yani sen şimdi mozaik pastayı güzel yaptığını söylemedindee yaparken yorulacağın için sıkıntını dile getirdin demi ben yanlış anladım:D:D banane bende istiyorum hemencicik yap banada gönder:D

çokda mütavaziyiz canımmmhahaha Yani sen şimdi mozaik pastayı güzel yaptığını söylemedindee yaparken yorulacağın için sıkıntını dile getirdin demi ben yanlış anladım:D:D banane bende istiyorum hemencicik yap banada gönder:D

ahahaha tam demek istediğimi nasılda anlarmışşş amanda amannn :D:D:D:D yapar yollarım hee kargoyla :D:D:D:D

Geri