Kolera - Herkesin Bir Suçu Var

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Herkesin Bir Suçu Var
(Sagopa Kajmer & Kolera)~ Sagopa ~ verse:Canını yakacak eller uzatıyorlar insanlar.kaç rüyanı yakaladın? ben bir kaçını ama soyut.kolunu jiletin keskinliğiyle keser birisi yazar kolunaben vücuduma değil yapraklarıma yazıyorum.ben hep o küçük çocuğu düşünerek yazıyorumhiç de mutlu değildi ve ayna karşısında çekingensahipliği zayıf bir bedene sığdırılmış güçburnunu sürtmekten, iyinin kokusunu almam güç.turnanın gözünden vurmak için zamana ihtiyaç varmişhedefim başkalarının da hedefiymiş, neymiş işim zormuş.tüm bunları kim uydurmuş. eğilip nasihat veren ağizlar kokmuştanışlarımın gülümsemesi hafızamda kayıtlıdıryapmacık bir gülücük atma anında anlaşılırşeytanin gücü yanında çelimsiz bir savaşçısınmelek olmaya kalkma kötüye çok yabancısınbugün senin için hayat bitiktir ama yarin?...yumruk yemek istemiyorsan tadını sakla tokadın.güneş soğuk,yağmur sıcaktır ya ferde bazen acını yaşamayanla durmak zaman katliamı zaten. Nakarat:hepimiz sorumluyuz herkesin bir suçu varzaman aşımına uğrar yada hışımına rastlarbunun için gözün ağlar kafan duvara da toslaryazık o kadar dost var, inandıklarımızın arasında çok fark var. ~ Kolera ~ verse:Anlayamadılar anlattıklarımda mana var içlerinde mağaralar haklisin birazcık darraydan çıkmış kara tren birbirine girmiş katartaşıdığı bayrak altında ezilmez bu alemdarbabam ağzı bozuk olandan haz etmezbaba bu kez affet ama bunların hepsi ayni bokbenim bunlara karnım tok arafta yüz kömür koken korktuğum şey demek ki kaybedeceğim bir şey yokherkesin bir itibari vardı bence kendincekonuşmaların artı yüzünde veren seni ele2 elim arasında kafam daldım amma derinlereorada bir kalem buldum yazdım en zekilerebana kafayı takmasın facialaryoksa koluna beni takar onun eşi olmak istememzüğürtleyince tüccar eski defterleri açarkalır naçar, yine beni bulsun istememkonuşurken senden fazla teklemem vaktim yok dinlenemem ki benbozdu kendini aslı demek verem oldu keremben pineklemem lafa tutma beni yürüyorumgir dünyana sürgülen.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri