Koltuk altında ağrı ve şişlik var bu ne demek kızlar ?

• Konbuyu başlatan sglklıhayat
  • Başlangıç tarihi
S

sglklıhayat

Forum Okuru
Koltuk altında ağrı ve şişlik var bu ne demek kızlar ?
KOLTUK ALTI ŞİŞLİK VE AĞRI DURUMU YAŞIYORUM

Selam kızlar ben 33 yaşındayı bir bayanım yaklaşık üç gündür koltuk altımda sürekli bir ağrı ve şişlik olduğunu farkettim acaba bu ne anlama geliyor elimle kontrol ettiğimde dayanılmaz bir acı duyuyorum tam olarak ne yapmam gerekiyor kızlar nereye gideyim bu rahatsızlık için hangi doktora gitmemi tavsiye ediyorsunuz ?
koltuk altında ağrı kitle şişlik yaşayanlar.png

Yaklaşık olarak 3 gündür aynı durum devam ediyor geçer diye bekledim krem vs sürdüm ama artık dayanılacak durumda değil bu neyin habercisi hangi hastalığı işaret ediyor baktım inceledim ama sivilce gibi değil bir başı kızarıklığı söz konusu değil ne yapayım melekler.

Genel cerrahi bölümüne gitmen gerekir diye biliyorum sonuçta biz bayanlar için sebebi ne olursa olsun koltuk altında şişlik ve ağrı gibi durumları mutlaka önemsemeliyiz. İnşallah önemli bir durum değildir meme ile ilgili yani... Belki zorlamış ağır bir iş yapmış olabilirsin bunun için gereken tetkik ve muayeneyi uzman hekimin yapması ile öğrenirsen hem içinde rahat etmiş olur asla erteleme hemen yarın git sonucuda bize bildir canım çok geçmiş olsun

KOLTUK ALTI ŞİŞLİK VE AĞRI DURUMU YAŞIYORUM

Selam kızlar ben 33 yaşındayı bir bayanım yaklaşık üç gündür koltuk altımda sürekli bir ağrı ve şişlik olduğunu farkettim acaba bu ne anlama geliyor elimle kontrol ettiğimde dayanılmaz bir acı duyuyorum tam olarak ne yapmam gerekiyor kızlar nereye gideyim bu rahatsızlık için hangi doktora gitmemi tavsiye ediyorsunuz ?
Ekli dosyayı görüntüle 86848
Yaklaşık olarak 3 gündür aynı durum devam ediyor geçer diye bekledim krem vs sürdüm ama artık dayanılacak durumda değil bu neyin habercisi hangi hastalığı işaret ediyor baktım inceledim ama sivilce gibi değil bir başı kızarıklığı söz konusu değil ne yapayım melekler.
Genel cerrahi bakıyor benimde göğsümde şişlik vardı ultrasonla bakıyorlar sana belki kan tahlilide yaparlar sakın ihmal etme ama en kısa zamanda git

Geri