Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül!
koltukaltı kararması, genital bölge kararması, koltukaltı kararmasına çözüm

Sevgili melekler, vücut bakımı konusunda kadınların şikayetçi oldukları durumlardan biri genital bölge ve koltukaltlarının epilasyon sonrası kararması durumudur. İster ağda, ister makina, ister kremle yapılan epilasyon sonucu oluşan kararmalar, dekolte kıyafet ve mayo-bikini kullanımında hoş olmayan görüntelere sebebiyet verir. Şimdi sizlerle paylaşacağımız doğal formül ise bu kararmaların önüne geçecektir. İşte tarif...

koltukaltı-kararması.jpg

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı vazelin

• 1 çay kaşığı elma suyu

• 1 çay kaşığı limon su

Malzemeleri bir kabın içinde karıştırdıktan sonra kararan bölgeye sürün ve kurumasını bekleyin.
Kuruduktan sonra yıkayın bebek pudrası sürün.
Genital bölge ve Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

Uzun yıllar tıraş bıçağı ile kıl problemimi ortadan kaldırdığım için kararmalar meydana gelmişti. Özellikle koltuk altımda çok kötü bir görüntü olduğundan yaz aylarında giydiğim bluzların kol kısmında çok kötü bir görüntü oluyordu. Hiçbir yere gitmek istemiyordum. Herkes bana bakıyormuş gibi hissediyordum. Erkek arkadaşım bile bun durumdan rahatsız olduğunu bana dile getirince o gece hem utanç hem de üzüntüden sabaha kadar ağlamıştım.

Ablamın arkadaşı da aynı problemi yaşamış. Hemen ona ne yaptığını sormuş. Yatmadan önce hem genital bölgesine hem de koltuk altına zeytinyağı sürmüş ve uyumuş. Kararma olan bölgelerde zamanla açılmalar olmuş. Bende bir müddet sabırla denedim ve harika sonuçla karşılaştım.

Kızlar bende bu konuda dertli olan insanlardandım. Acil bir şekilde genital bölgemdeki kararmalardan kurtulmam lazımdı. Artık bunu iyice kafaya takmaya başlamıştım. Geçen yaz bu sebep yüzünden ne denize ne de havuza girebildim. Sir ile tüylerimi aldırdığım için, sıcak sir bikini bölgemde kararma yapmaya başlamış. Ben bunu fark ettiğimde artık her şey için çok geç olmuştu.

Vücudumun aşırı terleme yapması da bu kararmayı daha da fazla tetiklemiş. Sonra aktarda çalışan bir bayana bu sorundan bahsettim. Bana toz zerdeçal ve limon suyunu karıştırarak bir maske yapmamı önerdi. Banyodan 10 dakika önce sürüp daha sonra banyoda tüm maskeyi temizledim. Haftada 3 kez yaptım ve sonuç inanılmaz.

Kızlar merhaba. Kararma problemini bende yaşadım. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. İnsanın kendine olan güveni yerle bir oluyor. Bakışlardan rahatsız oluyorsunuz. Herkes akıl vermeye çalışıyor. Nelerin iyi gelebileceğine dair tarifler vererek beni rahatlatmaya çalışanların sayısı her geçen gün artıyordu. Artık bu duruma son vermek için elimden ne gelirse yapmaya karar verdim. Bitkisel malzemeler ile maskeler yaptım ama pek bir işe maalesef yaramadı.

Daha sonra arkadaşımın önerisiyle farklı bir güzellik salonuna gittim. Salon sahibi bayan bana tecrübelerinden bazı örnekler vererek bir merhem önerdi. Hametan isimli bu merhemi bende her sir yaptırdıktan sonra sık sık kullandım ve kararmalarım kısa sürede geçti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genital bölge kararmasına ve koltukaltı kararmasına limon sürün .Ayrıca elma sirkesi bu kararmaların rengini açıyor. Sakın hazır elma sirkesi kullanmayın yanarsınız. Kendiniz evde organik elde etmeye çalışın;)

Geri