Komik Aşk Nickleri

M

Misafir

Forum Okuru
Komik Aşk Nickleri
ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby¦ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir
¦ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur
¦ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz
¦ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim
¦ Erkekler belediye otobusu gibidir Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir
¦ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye
¦ Birakip gittin beni Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla
¦ Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun
¦ Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim Imza: Copcu Riza
¦ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari!
¦ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!
¦ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi
¦ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor
¦ Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin
¦ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder
¦ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes
¦ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis

¦ Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim
¦ Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek Ah, koca sersem cicek nerden bilecek
¦ Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkalar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte
¦ Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter
¦ Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim
¦ Bizi cekemediler, halat koptu canim
¦ Allah`im !! Kendim icin birsey istemiyorum, sadece anneme elma yanakli, bal dudakli, sutun bakcakli bir gelin nasip eyle
¦ Deli gibi sevdim, ****** gibi evlendim
¦ Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar
¦ Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim
¦ Para icin evlenme, borc almak daha hesaplidir
¦ Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu
¦ Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum
¦ Kalbim senden cektigini ABD usame bin ladinden cekmedi Yuregimin teroristi dunya birlesse seni yok edemez Akibetim ikiz kulede olsa yine seni sevecegim
¦ Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada
¦ Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi Ne yazikki dun yagmur yagdi
¦ Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim
¦ Askimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum
¦ Asika bagdat sorulmaz BUSH
¦ Fazla mendiliniz varmi, asik olmusunda!
¦ Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim

Geri