komik dogum

inayet

Yeni Üye
Üye
komik dogum
ben ikizlerime hamileydim son aylarımız zor geçti hastanede yata yata.o gün birdenyatıyorudum annamlerde tabi birden suuym boşalınca ne yapcegimizi sapııtık benimle kimse gelmdi doguma bi babam..:)çünki hepsi evdekilerin şoktan biribirlerine girimişler ev vahşet kan heryer.neyse babamla giitk biz asansöre bindik tabi ebni aşgıda halimi görüp kimse ne oluyo demio hastahanede yol şurda kaderş görevli dio bunu..biz asansöre bindik babamla yaa..kzıızm ne oluyo böyle dio kan revan her yerim bende bilmiorum diorum...komikti yaa..doguma babamla gitmek..neyse ordan baktılar beni eskişerhire sevkettiler..bindik ambualnsa hayde ananmim heycandan çişi geldi gülermisin aglarmısısn bi yandan ben.yap dedik artık orda çöp kovası vardı yapda dökeriz dedik ve yaptı gül gül öldük..öyle giitk işte orda sezayana aldılar ben öldüm tabi heyecandan kaktıgımda herşey bitmişti kurtulmştum ...şimdi kızalrım var 7 yaşında..onalrı çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmm...allah olmayanalarda versin...güle gülegüle güle:bebiss:

çiş olayı komikdi :D:D:D eğlenceli geçirmişsin doğum anını.. inlemek yerine gülmüşsün en azından :) Rabbim sana ve kızlarına mutluluk dolu bi yaşam versin hep gülsün bebişlerin..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri