komik dogum

bende erken doğum yaptım. sabah 8,30'da suyum geldi.dayım yakın oturuyor.telefon edelim.dayım arabayı alsın gelsin diyorum.ananem daha erken uyanmamışlardır.saat 10 olsun ararız diyor.kardeşim kadın doğuruyo dedikçe ananem olmaz diyordu .sonunda telefon ettik dayım geldi hep birlikte hastaneye gittik......

doğum anıları bitmez ya bende ilk doğumda kontrole gittiğimde doktorum bana odğumun başladığını ve beni doğum için hastaneye göndereceğini söylediğinde elim ayağım tutmamıştı.Yolda rahmetli babacığıma tel açtım babam dedim hakkını helal et ben hastaneye doğuma gidiyorum:) Mekanı cennet olsun canım benim nasıl ağladı telefonda ben anladım ses tonundan duygulandı inşallah kızım sağ salim kurtulursun üzülme dua edecem demişti.Babalar sert gibi dursada aslında çok duygusal oluyorlar sende bak ne güzel babanla gitmişsin onun içinde bir anı olmuştur.Bu arada ikizlerini Allah bağışlasın canım:)

Renkli bir doğum anı yaşamışsın :) Çiş olayı cidden de komikti de bişeyi merak ettim annenin çiş yaptığı kova ambülansın içindemiydi hahaha

ALLAH kızlarını sana bağışlasın canım, bu güzel anını bizimle paylaştığın için tşkler:)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri