Komşum kocasını aldatıyor,ne yapmalıyım.

Biblobebek

Yeni Üye
Üye
Komşum kocasını aldatıyor,ne yapmalıyım.
Apartmanımız tek daire üzerine,üst kat komşumuz olan kadın kocasını patronu ile aldatıyor.
Buna şahit olunca malesef şok olduk,kadın kocası ve çocukları evde yokken patronunu eve alıyor ve malesef zina yaptıklarını duyuyoruz.
Kocası inançlı biri ve kız çocukları var.
Biz bu çirkin olay için ne yapmalıyız,aldattığı adamda evli ve çocukları olan biri.
Bu olayı farkettiğimizden beri çok huzursuzuz.Allah korusun kendi yapar bize iftira atar diye.
Bu konuda mutlaka bir fikire ihtiyaç duyuyorum,başına gelmiş olanlar varsa nasıl bir yol izlediler,ne yapmalıyım.

Bu çok önemli bir hadisedir ? Siz kişilerin zina ettiğini gözlerinizle gördünüz mü? Zinada şahitliğin manası şudur ; tam haliyle birleşme anına şahit olmak . Siz kadını ve erkeği uygunsuz bir vaziyette görmemişsiniz sadece şahısın eve girip çıktığını belirtmişsiniz. Bu durumda buradan kesinlikle zina ediyorlar hükmünü çıkaramayız değil mi ? Zina yaptıklarını da duyuyoruz derken neyi kast ettiniz açıklarmısınız ?

Bu çok önemli bir hadisedir ? Siz kişilerin zina ettiğini gözlerinizle gördünüz mü? Zinada şahitliğin manası şudur ; tam haliyle birleşme anına şahit olmak . Siz kadını ve erkeği uygunsuz bir vaziyette görmemişsiniz sadece şahısın eve girip çıktığını belirtmişsiniz. Bu durumda buradan kesinlikle zina ediyorlar hükmünü çıkaramayız değil mi ? Zina yaptıklarını da duyuyoruz derken neyi kast ettiniz açıklarmısınız ?
Gayet net bir şekilde uygunsuz ve garip sesleri geliyor,bir süre sonrada banyo yaptıkları belli oluyor malesef.
Evet gözlerimizle görmüyoruz o anı,ancak kulaklarımız oldukça net şahit bu olaya.
Eşi ile nikâhıda olmaz böyle birinin ancak onada gayet normal davranıyor.

Vabali büyük bir tanıklık. Kulaklar bir şeyler duymuşsada ( emin olunmayan sesler ) gözler şahit değil. Şimdilik susun derim olay patlak verirse şüphelerinizi dile getirirsiniz..

Vabali büyük bir tanıklık. Kulaklar bir şeyler duymuşsada ( emin olunmayan sesler ) gözler şahit değil. Şimdilik susun derim olay patlak verirse şüphelerinizi dile getirirsiniz..
çok büyük bir rezalet Ramazanda dahi buna iki kez maruz kaldık malesef,eşi çocuklarla iftara gitti yine geldi ve yine aynı şeyler.
Beni kimsenin günahı ilgilendirmiyor ancak bu durum çok huzursuz ediyor bizi.

İşin ilginç tarafı patronu hep eve geliyor. Aldatma olayı iş yerinde niyeyse olmuyor yada başka bir mekanda . Aldatan biride böyle bir riski niye alsın bunuda anlamış değilim.

İşin ilginç tarafı patronu hep eve geliyor. Aldatma olayı iş yerinde niyeyse olmuyor yada başka bir mekanda . Aldatan biride böyle bir riski niye alsın bunuda anlamış değilim.
işyerinde durumları ne durumda bilmiyorum,pastane cafe olan bir işletme.
Biz adamla karşılaştığımız için yüzünü gördük,kadının facesinde arkadaşları açık.
Bu adam ve adamın karısı bile ekli listesinde.
Bakalım bu rahatlığın sonucu illaki bir patlak verecektir.

Valla artık şaşırmıyoruz baksanıza esra erolun programındaki stüdyo şefi eda nın kocası emrahla orkestrada şarkı söyleyen simi lazım değil hatun arasında ilişki olmuş. Kaşla göz arasında ne cesaret değilmi ? Allah ıslah etsin valla ne günlere kaldık.

Valla artık şaşırmıyoruz baksanıza esra erolun programındaki stüdyo şefi eda nın kocası emrahla orkestrada şarkı söyleyen simi lazım değil hatun arasında ilişki olmuş. Kaşla göz arasında ne cesaret değilmi ? Allah ıslah etsin valla ne günlere kaldık.
Evet malesef dünyanın çivisi çıkmış durumda.Bu kadar ne ara bu hale gedik anlamıyorum.

Çok zor bir durum hele de haksızlığa gelemiyorsan bu daha da zorlaşan bir durum Allah öncelikle onları ıslah etsin yazık eşine de çocuklarada.. Bildiğini söylemek her zaman faydalı değil diye düşünüyorum hele ki böyle bir durum için çok daha zorlaşan bir olay.. Mesela söylediniz diyelim kocasının karısına ve aldattığı kişiye bir zarar verip vermeyeceği konusunun garantisi olamaz.. Böyle bur duruma vesile olmak da tabi ayrı bir vebal... Bence hiçbir yalan sonsuza kadar sürmez eninde sonunda biryerden çıkacaktır ama siz buna vesile olmayın derim ben;)

Geri