Komşum kocasını aldatıyor,ne yapmalıyım.

Çok zor bir durum hele de haksızlığa gelemiyorsan bu daha da zorlaşan bir durum Allah öncelikle onları ıslah etsin yazık eşine de çocuklarada.. Bildiğini söylemek her zaman faydalı değil diye düşünüyorum hele ki böyle bir durum için çok daha zorlaşan bir olay.. Mesela söylediniz diyelim kocasının karısına ve aldattığı kişiye bir zarar verip vermeyeceği konusunun garantisi olamaz.. Böyle bur duruma vesile olmak da tabi ayrı bir vebal... Bence hiçbir yalan sonsuza kadar sürmez eninde sonunda biryerden çıkacaktır ama siz buna vesile olmayın derim ben;)
söylemek gibi niyetim yok illaki çıkacaktır,mübarek ramazanda bile bu çirkinliği işlemekten çekinmedi. Üstelik eşarp takan biri(tesettürlü demiycem).
Yazık yani çok tiksinç bir durum şahit olduğumuz bu olay.

Melek adminim aynen size katılıyorum . Aşağı tükürsen bıyıkmı sakalmıydı neydi ? Şimdi kalkıp durumu açıklasa büyük bir facia ortaya çıkabilir. İyisimi susmak gece gibi kişinin ayıbını örtmek. Elbet bir gün ortaya çıkacaktır. Bu arada biblobebek açığı kapalısı farketmez herkes zinaya bulaşabilir. Mevzu mayayla ilgili . Neyse Allah hidayet versin ne diyelim.

Melek adminim aynen size katılıyorum . Aşağı tükürsen bıyıkmı sakalmıydı neydi ? Şimdi kalkıp durumu açıklasa büyük bir facia ortaya çıkabilir. İyisimi susmak gece gibi kişinin ayıbını örtmek. Elbet bir gün ortaya çıkacaktır. Bu arada biblobebek açığı kapalısı farketmez herkes zinaya bulaşabilir. Mevzu mayayla ilgili . Neyse Allah hidayet versin ne diyelim.
Evet herkes açık kapalı yanlışa düşebilir,o nedenle tesettürlü kelimesi kullanmadım.
Evli ve boyunu geçmiş,helede kız çocukları olan biri nesini dizginleye bilmekiliydi bana göre.Boşanıp nasıl ve ne şekil yaşamak istiyorsa öyle yaşayabilirdi.
Evlliiğin kutsallığını bozan kadın yada erkek malesef hiç hoş bakamayacağım.
Umarım bu çirkinliğe daha çok şahit olmak zorunda kalmayız tek istediğim bu.

Dört duvar arasında kim bilir neler oldu da bu olay vuku buldu. Elbette ki böyle bir duruma sebep aramak mantıksız hoş görülmez ama hiç bir şey nedensiz değildir. Böyleleri için ancak Allahtan hidayet dileyebiliriz. Allah ıslah etsin ve bizleri bu tür utandırıcı şeylerle karşılaştırmasın.

Geri