Kondomla ilişkiye girdim bakireliğim bozuldu hamilemiyim çok korkuyorum

hayataslantug

Yeni Üye
Üye
Kondomla ilişkiye girdim bakireliğim bozuldu hamilemiyim çok korkuyorum
17 yaşındayım. Adetim bittikten bir gün sonra erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim arkadan ilk denememdi ve ön tarafa girmediği halde ön taraftan kan geldi. Arkada biriken zevk suyu biraz vajinama geldi fakat o zaman bakireydim. Daha sonra kondom takıp bakireliğimi bozdu. Bakireliğim bozulmadan önce gelen kan çok azdı, içime boşalma gibi bi olay da olmadı kesinlikle ama zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim? Aradan 6 gün geçti ve çok korkuyorum hamile miyim diye. Regl bittikten 1 gün sonra hamile kalma riski nedir ve hamile olabilir miyim nolur cevaplayın çok önemli benim için.

Bu tür bir durumda hamile kalacağını düşünmüyorum ama madem korkuyorsun neden yapıyorsun anlamış değilim. Bakireliğini de kaybetmişsin. Zev suyundan tabiki hamile kalabilirsin ama kafanı toparla korkmuşluğunu bir tarafa bırak ve iyice düşün. Anal ilişki yaşadığın zaman vajinana girdi mi yani analdan girilen ilişkide kesinlikle vajinadan kan gelmez farkında olmayabilirsin girmiş ya da grimeye çalışmış olabilir. Eğer öyle ise bulaşmış olsa bile çok büyük risk olduğunu düşünmüyorum.

17 yaşındayım. Adetim bittikten bir gün sonra erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim arkadan ilk denememdi ve ön tarafa girmediği halde ön taraftan kan geldi. Arkada biriken zevk suyu biraz vajinama geldi fakat o zaman bakireydim. Daha sonra kondom takıp bakireliğimi bozdu. Bakireliğim bozulmadan önce gelen kan çok azdı, içime boşalma gibi bi olay da olmadı kesinlikle ama zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim? Aradan 6 gün geçti ve çok korkuyorum hamile miyim diye. Regl bittikten 1 gün sonra hamile kalma riski nedir ve hamile olabilir miyim nolur cevaplayın çok önemli benim için.

Anal birliktelik ile gebe kalınmaz ancak ejakülasyon esnasında spermler vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Ayrıca bekaret gebe kalmaya engel değildir. Zevk suyuyla düşük ihtimalde olsa gebe kalma olasılığı vardır. Yumurtlama iki mens döneminin ortasında gerçekleşse de her hangi bir zamanda gerçekleşebilir. Bu nedenle her dönem gebe kalmak mümkündür. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız düşük , ancak döneminizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın..

Geri