Korumasız ilişki yaşadım regl olamıyorum reglim gelmiyor yardım lütfen

Sezkucuk12

Yeni Üye
Üye
Korumasız ilişki yaşadım regl olamıyorum reglim gelmiyor yardım lütfen
Merhaba 4 temmuzda korunmasız bi şekilde ilişkiye girdim içime gelmediğini söylüyor partnerim ben de ilk gelen meninin kasığıma geldiğini hissettim fakat emin değilim 6 temmuzda ella kullandım 8 temmuzda ara kanama yaşadım bundan tam bir hafta sonra adet oldum bir sonraki adetim de gerçekleşti önce lekelenmeli daha sonra normal kan şeklinde fakat korkumdan ve cesaretsizliğimden dolayı ne test alabiliyorum ne de başka bir şey yapabiliyorum bu ay hem faranjit oldum hem de vajinada mantar oldum adetim de 2 gün gecikti hamile miyim bu arada elladan önceki regllerim daha fazla geliyordu fakat günleri yine 5 6 7 arasında değişiyordu

Merhaba, korunmasız gerçekleşen ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. Adetiniz gerçekleştiği için gebelik söz konusu değildir. Stres, hastalıklar, bazı koşullar vs . adet gecikmesine neden olabilir. Gebelik testi yaparak kuşkunuzu gidermeyi öneriyorum..

Merhaba, korunmasız gerçekleşen ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. Adetiniz gerçekleştiği için gebelik söz konusu değildir. Stres, hastalıklar, bazı koşullar vs . adet gecikmesine neden olabilir. Gebelik testi yaparak kuşkunuzu gidermeyi öneriyorum..
Gebelik testi yaptım negatif ve hala adet olmadım bir paket de tarlusal bitirdim günde 2 doz alarak sebebi nedir

Bir önceki yanıtta ; stres, hastalıklar,mevsim dönüşleri, bazı koşullar vs . adet gecikmesine neden olabilir diye belirtilmiş. Adet gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün...

Geri