Korunmasız ilişki oldu hamile kalırmıyım?

Duyguyz

Yeni Üye
Üye
Korunmasız ilişki oldu hamile kalırmıyım?
Merhaba erkek arkadasım ile bir ilişkiye girdik ama ikimiz de korunmasızdı çok çok az bir şekilde ondan sıvı geldi bu benim genital böylgemde üst kısma değdi ama kızlık zarım sağlam ve yaklaşık bir ay öncesine kadar rahim duvarı kalınlıgı,sancı ve regl düzensizliğinden dolayı doğum kontrol hapı kullandım düzenli olarak bu ilişki regl tarihimden 10 gün sonra oldu yarım saat sonra temizledim ama hala aklımda süphe var baktıgım çogu sitede düşğk bir ihtimal diyor sizce ne olur şimdiden teşekkürler

Korunmasız ilişki yazmışsınız ve doğum kontrol hapı kullandığınızı belirtmişsiniz. İlişkinin olduğu dönemde doğum kontrol hapı kullandıysanız gebe kalmazsınız + adet olup olmadığınızı belirtmemişsiniz ? Lütfen bilgilerinizi eksiksiz girin.

Arkadaşlar benimde ilişkiye gireli 10 gün oluyor gögüslerimde acı vücudumda sivilcelenme kasıklarımda inanılmaz agrılarım var içine boşalmasada eşim belirtilerden düşüncelerim çoğaldı . Akıntım cok fazla ve adetime daha 8 gün var çok heycanlıyım hamilelikte olur mu bunlar hamile olma olasılıgım var mıdır acaba ☺️

Saymış olduğunuz belirtiler gebelik belirtileri olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor. Ancak gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. En kuvvetli septom beklenen dönemde gecikme olmasıdır. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri