Korunmasız ilişkiye girdim Hamile miyim?

•laгa•

Yeni Üye
Üye
Korunmasız ilişkiye girdim Hamile miyim?
Ben fazla tedirgin ve bi açık gördüğümde üstünde kurgular kuran biriyim. Yardımcı olursanız çok iyi olur.
Ben adet bitimimden 4 gün sonra ilişkiye girdim prezervatif yırtıldı sonradan farkedince 2 saat içinde ella aldım. Âdetlerim çok düzensizdi 50 70 günde bir ve 4 gün süren âdetlerim vardı.
İlişkinin üstünden 28 gün geçti test yaptım negatif. 34 gün geçti yine negatif 36. Günde adet oldum. Şaşırdım çünkü erken oldum. Göğüs ağrım da sonra gitti. Adetim 6 gün sürdü bittikten 3 gün sonrada test yaptım o da negatif çıktı. Aradan 2 hafta geçti yarın yine yapıcam. Bu 6 günlük kan ilerleme kanı diye adlandırılan şey olabilir mi?
İnternette pek bilgi içermiyor bu konuda hakkında ama hamileliğin ilk zamanında görülen birşeymiş. Ya da üstüne görme kanı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz kafayı sıyırdım sanırım.

İlerleme kanı nedir ? Bunu anlayamadım . Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş akabinde test yapmışsınız negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret pedi doldurmayan bir lekelenmedir.

İlerleme kanı nedir ? Bunu anlayamadım . Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş akabinde test yapmışsınız negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret pedi doldurmayan bir lekelenmedir.
İnternette ilerleme kanaması denilen birşey var hamilelik döneminde ilk zamanlarda görülen adet sanılan kanama diye geçiyor.

İnternette yer alan bilgilerle kafanızı bulandırmayın. Gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış gebe değilsiniz. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için hcg testi yaptırabilir , bir kadın doğum uzmanına görünebilirsiniz.

Geri